| caro3lina a întrebat:

Cum sa scap de sora mea mai mare e batausa enervanta

6 răspunsuri:
| Idc12345 a răspuns:

laughing

| Idc12345 a răspuns:

Bate-o si tu pe ea! Fii malefica! Muhahahahha.Arata-i cine-i batausa si, cum zice ramona000 apuca-te de arte martiale,box, ce vrei tuu si da-i bataiewinkingNu uita :bataie, bataie, bataie.Ma suuni si pe mine sa-mi spui ce s-a intamplat.Nr meu 112, salveaza-l acum!

| Ramona000 a răspuns:

Spune-i sa te lase in pace pur si simplu si zi mamei tale ca sorta nu te lasa

| Fulbaster a răspuns:

Incearca sa ii spui mamei tale sa fie mai atenta cand va certati si sa vada ce iti face sora ta, asa vei scapa.
Sper ca te-am ajutat!

| Fulbaster a răspuns:

Incearca sa o aduci pe mama ta in centrul certurilor tala cu sora ta, dar sora ta sa nu stie, si fa-o pe sora ta sa inceapa o cearta. Asta te va scapa de sora ta!

| Dianna30 a răspuns:

Incearca sa nu o mai deranjezi.