| Cezar17 a întrebat:

Spuneti-mi si mie niste bancuri cu bula dau FUNDA pentru cel mai bun banc.

Răspuns Câştigător
| Carlaaa a răspuns:

Era odata bula la scoala
profa ii zice: ba bula tu stii ce e patria?
bula: NU
profa: esti prost
tot profa: vasile spune-ne tu ce e patria
vasile: patria este mama noastra
profa: bravo vasile
tot profa: bula acum spune-ne tu ce este patria daca ai inteles
bula: patria este mama lu vasile
profa: ba boule patria e si mama ta
bula: inteles
profa: ce ai inteles ma?
bula: ca sunt frate cu vasile

5 răspunsuri:
| Reew a răspuns:

Bula merge pe strada cu bunica lui si gaseste 5000 lei pe jos. Vrea sa-i ridice, dar bunica spune:
- Ce-i pe jos, pe jos ramane!
Merg mai departe si gasesc 10000 lei. Bunica:
- Ce-i pe, jos pe jos ramane!
Mai merg ei putin si deodata bunica se impiedica si dispare intr-un canal:
- Ajutor! Ajutor!
Bula: Ce-i pe jos, pe jos ramane!

Bula intra la sectia de politie, aratand ca vai de el.
- Ce s-a intamplat, domnule? Se mirara politistii.
- M-am certat cu o banda de chinezi mafioti si au tabarat vreo cici pe mine. M-au trantit jos si m-au lovit care unde apucau... Si numai cu picioarele dadeau in mine...
- Si cu mainile de ce nu dadeau?
- Cu mainile se tineau de coada ochilor in sus, cum fac chinezii...

- Visez sa fiu miliardar ca tatal meu, zice Bulisor.
- Tatal tau este miliardar?
- Nu! Si el viseaza!

- Bula, cum te feresti de microbii din apa de baut? intreba medicul.
- Fierb apa, domnule doctor.
- Excelent! Si apoi?
- Apoi beau vin!

Bula impreuna cu niste priereni erau in metrou. O femeie invarsta se apropie de Bula si ii spune:
- Mai baiete, pe tine nu te-a invatat la scoala sa dai locul unei femei mai in virsta?
- Te dor picioarele, a?
- Da!
- Matale cand erai tanara dadeai locul unor persoane in varsta?
- Da!
- Ei, vezi! d'aia te dor picioarele!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bula era bucatar in armata.vine generalul in inspectie si ramane impresionat de curatenie.
bula in halat alb, cu o lingura legata la brau.
− ce faci cu lingura?
− gust mancarurile! uitandu-se mai atent observa o ata iesind din prohab:
− cu ata asta ce e?
− cand merg la pisoar, o scot tragand ata!
− bine, dar cum o bagi laloc?
− cu lingura, sa traiti!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E cam intortochiar al lui il stiam si eu dar asta al meu e mai misto dar asta gusturile tale

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cica Bula lucra pe o schela cu Ion.De la un timp Ion. buff jos.si moare.Vine politia, ancheteaza, si l intreaba pe Bula:
-Bula, nu ai vazut ce s-a intamplat, cum a murit bietul Ion?
-Dapu.domnu politist, injura sarmanul muuuult...si cred ca la pedepsit D-zeu...
-Si cum injura, Bula?
-Pai cam asa:"bula bata`te D-zeu, nu mai misca de schela.laughing

| Cezar17 explică:

=

funda va fi lu utilizatorul kaylieee