| LanaDelRayFan a întrebat:

Care sunt cele mai amuzante intamplari ale voastre? cele mai amuzante vor primi FUNDA!

Răspuns Câştigător
| єχcєєℓ a răspuns:

Chiar azi am pățit ceva hilar.Ora de românâ și pe neașteptate vinde doctorița și asistenta cu vaccinurile, deci toată clasa s-a ascuns în spatele clasei și fugea de acel ac. Dacă doctora se apropria cu acul de cineva, acela se ascundea după bănci și...țin să menționez că au răsturnat toate băncile încercând să scapelaughingUnii au fugit din clasă le-au scăzut media la purtare. Apoi cei care au rămas s-au suit pe calorifere pe catedră au făcut ditamai harababura...
Unul se zbătea așa tare că a doborât seringa cu piciorullaughing
Fricoșiihee hee

| LanaDelRayFan explică (pentru єχcєєℓ):

Nu.mi mai povesti de ace laughing :-s

| єχcєєℓ a răspuns (pentru LanaDelRayFan):

Încă mă mai doare mânalaughing

3 răspunsuri:
| Blacknight2 a răspuns:

Un prieten canta pe strada, nu s-a uitat pe unde merge si a cazut intr-o gura de canal inca fredonand.