| nirvanacartof a întrebat:

Care sunt cele mai amuzante
intamplari ale voastre?
Funda

Răspuns Câştigător
| Tourniquet a răspuns:

Radeam de un coleg la nu mai stiu ce ora, iar eu am ras atat de tare incat am inceput sa rad si de rasul meu, iar o colega face " Fata rolling on the floor sa nu mori de ras. "
Eram la mare, toate cele bune pana cand imi iese un san afara. "Ops!" laughing
Am coborat din tren, eram asa de fericita si un om avea valiza ca a mea si am luat-o si mama cica "Fata, vino inapoi sa-i dat valiza omului. " rolling on the floor
Mergeam eu frumos la scoala pe hol si dau nas in nas cu profa de istorie. Am luat-o la fuga rolling on the floor
Eh, am multe. Adica, tu stii... ca mi-esti colega. thinking
Pa, pa! Te pup kiss!

3 răspunsuri:
| 愛日本 a răspuns:

Cand am implinit 10 ani exact de anul nou...
Vai...
Am pregatit foarte multe aperitive!
Si torturi si prajituri!
Am mers la vecini dupa niste farfurii si scaune... iar cand am venit, toate deserturile si prajituri si celelalte nu mai erau iar jumatate erau pe jos, iar langa ele CAINELE MEUstraight facestraight facestraight faceofff cand l-am vazut m-am speriat am alunecat si am cazut cu fundul si capul in manarestraight face
A fost cea mai off zi din viata mea! exact de ziua meacrying

| AikkoxD a răspuns:

Cand de ziua mea, bunica a invitat toti babalacii din oraslaughing
A fost cam asa: Faceam 14 ani (acum am 16). Parintii se ocupau de pregatiri, iar bunica de invitati. Eu, se presupune ca nu stiam nimic de "surpriza". Trec asa cateva ore, nimeni in casa.
Ies eu in oras, cu prieteni, alea alea, crezand ca acasa nu se intampla nimic si ca parintii au uitat de ziua mea.
Cand ma intorc, in casa erau vreo 10-15 mosi si niste babe de te lua durerea de cap.Ascultau o muzica de inmormantare si unii din ei adormisera. Eu eram gen: O. O!
Mai tarziu, vine tortul! Il iau toti babalacii aia in mana si incep sa cante : "veeeesnica pomeniiiireeee, veeeesnica pomeniiiiiree!" Hai nu ma-nnebuni! Aia au crezut ca vin la o inmormantare ceva!
Da' face tata: "Bre mamo' nu ti-am spus ca-i ziua fetei?!?"

rolling on the floor Cam atat. A fost ceaaa mai penala zi din viata mea.laughing

| Ramo024 a răspuns:

Eram la dus in camin si am scapat gelul de dus in cabina de alaturi. I-am spus fetei care era in cabina sa imi dea gelul meu de dus. Ea era in dus cu prietenul ei si am auzit doua voci care imi spuneau ca o sa imi dea gelul de dus inapoi. Eu am bagat mana prin despartitura dintre dusuri, iar fata a tipat, probabil am speriat-o. In cele din urma mi l-a dat inapoi...