| LoveDinutza a întrebat:

Spuneti va rog ceva amuzant pe youtube in afara de garcea, leana si costel, scrisorile lui buragacrying((

Răspuns Câştigător
| roxanarooxy a răspuns:

Boier moflea si voda (imi place cel mai mult balada lui voda episodul), robotzi, funda?

6 răspunsuri:
| Yummi a răspuns:

Ce-s cu panaramele astea ma?straight face cauta pe youtube Doza de has, Ro comedy(episoadele vechi nu mai sunt pentru. ca `Youtube` i-a sters contul vechi al baiatului), robotzi, ilariantii, weekend studentesc.