| Macryna a întrebat:

Stiu ca nu o sa ma credeti dar mai demult am visat ca veneam de la scoala si Mazare ma urmarea si eram in mijlocul orasului si m-a cerut de sotie eu stiam ce vrea sa faca si i-am zis sa nu spuna la nimeni ca vrea sa ne casatorim dar el a facut asta si m-am trezit din vis, vorbesc foarte serios chiar am visat asta nu o spun la misto.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mazăre?
Bine că nu te-a cerut o păstaie în căsătorie.
Mai știi?

| Macryna explică (pentru anonim_4396):

Ce raspuns dulce ca in searea in bucate! Nu? Nu? Adica, ca sarea in bucate cand ficele mari i-au zis lu rege ca... Nu? Nu? Bine... *zise ea incercand sa para amuzanta dar nimeni nu rade *

| anonim_4396 a răspuns (pentru Macryna):

Păi ai dreptate.
Nimeni n-a râs.

8 răspunsuri:
| Pricked a răspuns:

Ai mâncat la cină mazăre.

| Neverwas a răspuns:

Iar eu am visat că am un pisicorn, dar când m-am trezit am realizat că nu e real!

| SabinaQueen a răspuns:

Mazare?
Bine ca nu alerga Basescu dupa tine.

| Macryna explică (pentru SabinaQueen):

rolling on the floor))))))))))))))))))

| Happyjump a răspuns:

Inseamna ca te vei transforma in boabe de mazare

| Macryna explică (pentru Happyjump):

Hai nu ma inebunii