| TatSergiu a întrebat:

FUNDa :
sunt 3 camere in care esti obligat sa intri si sa alegi in care ai vrea sa supravietuiesti: camera 1 o camera plina cu criminali inarmati pana in gat care te-ar face franjuri imediat
-camera 2 o camera plina cu lei nemancati de 5 ani
-camera 3 o camera cu gaz toxic

Răspuns Câştigător
| Trinitas a răspuns:

Leii, fiindca au murit daca n-au mancat de 5 ani.

http://www.youtube.com/watch?v=6zXDo4dL7SU, ***.

8 răspunsuri:
| SuperNovaaaaa a răspuns:

Fumată faza...

| TatSergiu explică (pentru SuperNovaaaaa):

De unde raised eyebrows? cica fumata. da-mi un pm si zi-mi tu unde ai vazut-o?

| SuperNovaaaaa a răspuns (pentru TatSergiu):

A mai postat'o cineva acum ceva timp.

| TatSergiu explică (pentru SuperNovaaaaa):

Okwinking

| WeaponGirl a răspuns:

In camera 2, daca sunt nemancati de 5 ani inseamna ca sunt MORTI rolling on the floor

| PhantomaEsteFericita a răspuns:

Eu as intra in camera plina cu leii nemancati de 5 ani, deoarece dupa atatia ani de nemancat, toti sunt mortihappy.

| catalin1986 a răspuns:

Cu lei mas baga ca ar mai fi ramas 1 leu atat sor mancat intre ei pana o ramas un leu

| ᎦʉɮȤҿℜθ a răspuns (pentru catalin1986):

Si a murit si ala de foame de la crizalaughing