| Alleecs a întrebat:

Sunteti singuri acasa este ora 12:00 noaptea si bate cineva la usa? ce faceti?

Răspuns Câştigător
| StupidANDContagious a răspuns:

Îi spun că nu-i nimeni acasă.

49 răspunsuri:
| Bya132 a răspuns:

Intai m-as panica groaznic.as plange initial, probabil m-as duce sa ma uit pe vizor. Poate e cineva cunoscut. Daca este, probabil i-as da drumu in casa, daca nu, evident il las sa inghete de frig, asa sa isi piarda timpul de pomana.
Nu as fi totusi atat de calma.in orice caz, nu as putea sa dorm, probabil as plange toata noaptea

| pinguinuVerde a răspuns:

Open the door, îi trag un picior în gură ăluia care bate la uşă şii ...Close the door.

The finally of the story.

Răspuns utilizator avertizat
| AudImagini a răspuns:

Strig :

Ocupaaat!

| Pisicuța a răspuns:

1.Strig "Intra! Usa e deschisa! Si oricum nu avea cine sa'mi tie de urat"
2.Ma uit pe fereastra sa vad cine e.
3.Ma astept sa fie tipu cu pizza.
4.Fac ca ala din Home Alone
5.Ma prefac ca n-am auzit nimic.
6.Chem naiba politia desi ma astept sa aud sforaite pe acolo
7.Imi sun toti prietenii[sau toate contactele] sa vine la usa sa vada cine e.
8. Daca as avea vizor m-as uita prin el.
9.L-as chema pe Brandon Meaw sa ma salveze :->
10.As intreba pe TPU ce-ar face ceilalti
11.As trimite mass la toate lista sa ma ajute si sa le spun ca NU ESTE O GLUMA.
12.As lua tigaia din bucatarie, as deschide usa si i-as frige una-n cap. Apoi sun la 112.

| Pisicuța a răspuns:

@Georgiana stai,stai putin,poate mie imi scapa ceva dar ma pricep foarte bine la rasele de caini straight face, de cand shitzu este o rasa de caine mare?
Aand tu la ora aia dormi? Eu la ora aia stau cu ochii pe pereti sau ascult muzica in nici un caz dorm laughing[Al naibii, cocoshu' vecinilor]

| DrugFree a răspuns:

Iau pitbullii, bulldogii, rottweilerii, mastiffii, bullmastfii, dog germanii, dogii de bordeaux, mastinii neapoletano ai mei si ii pun in fata usii ( nu deschid usa ) Si zic:,, Daca mai bati, o sa fi sfasiat! " Iar daca bate sau vrea sa intre pun caini pe el!

| pwp a răspuns:

Eu stau la curte happy
iarpoarta e mereu inchisa, plus de asta bunicii sunt mereu acasa

daca mi s-ar intampla sa bata cineva la usa(fiind intr-un apartament), as muri de frica!

| NumePublicAnonim a răspuns:

Ma bag sub plapuma si spun "daca mai bati odata fac pe mine!"

| MiHaI a răspuns:

Stau la curte si daca e vreun necunostcut ii zic sa plece ca nu-i nimeni acasa si daca insista pun cainii pe el (am 7) si aduc bata sal intimidez daca e vreun necunoscut daca e ruda il o chem in casa

| Tweetymrrr a răspuns:

Raspundyawn.Oricine ar fi, daca nu`mi convine :ii inchid apoi usa`n nas.happy

| MBG a răspuns:

Sunt imi multe variante:
1.Dorm
2.Tip de frica
3.Ma duc si deschid(Crezand ca este vreo ruda)
4.Nu am cum sa stau singur ca stau cu hamsterul meu laughing
5.Ma joc in continuare, sau ma uit la TV, ignorandul pe cel/cea care bate la usa.
fundita? sau macar vot.winking

| Bylok a răspuns:

Scot pisolul si bata lui tata, deschid usa si pafff...rolling on the floor

nu, glumeam intreb cine e si dupa aia incep sa ii vorbesc mai...mai

| YepIsSuspended a răspuns:

Iau bata de baseball, deschid usa si astept sa intrelaughing

| nikolikky a răspuns:

Il sun pe Motan (tovarashu meu din vecini, sigur la ora aia se uita la filme Porno) si ii spun de dea dracul televizoru ala pe pauza ca doar e HD si sa se uite pe geam cine e la mine la usha.(Sigur vine cu o replica de aia "estinebuna?! Inafara de mine cine poate sa bata la usha la tine la 12 noaptea") il mai injur un pic sa se uite odata si pana la urma se uita si daca zice ca e un necunoscut dau drumu lu Pufi(nu seamana deloc cu numele) sau il chem pe iubitamiu dar daca e vreau cunoscut ii zic "Momentan locatarul acestei case doarma, se joaca la calculator, se uita la filme porno sau vorbeste la telefon.Va rugam reveniti maine!"

| Miuriel a răspuns:

Fac pe mine. Dar chiar asta fac de acum!

| Rapture a răspuns:

Nimic. La ora ai dorm, am si usa de la camera mea inchisa, plus ca am doi caini uriasi [ un canis si un shitzu ] si nu va insista mult. Sau probabil ca, pe la 12:05 voi alerga cu matura prin casa dupa catei.
Buhahaaha, n'am avut inspiratie.

| Rapture a răspuns:

@Pissycutzza
Tocmai aia e si ideea...ca's mici.

Răspuns utilizator avertizat
| LNK a răspuns:

Stau linistita la PC la fel ca la ora 23:59. Simplu.

| zacusca16 a răspuns:

Ce as face?
pai as deschide
nu ma intereseaza cine e
sil invit la un pahar
si gata

| Nimeni_2549 a răspuns:

Întreb cine e sau mă uit pe vizor și dacăă e suspectt...atunciiii ȚÂP! laughing

| Simona a răspuns:

Nu ma panichez, si intreb cine e!

| LittleZu a răspuns:

laughing imi incui repede usa de la camera si imi dau castile la maxim, trag draperia si ASTA ESTE.laughing

| AddaXD a răspuns:

Pai in primul rand, niciodata nu voi fi singura caci am pisica big grin

Dar... M-as duce fara sa fac zgomot si m-as uita pe vizor sa vad cine este, daca ar fi cineva cunoscut as deschide usa. Daca nu, as suna pe cineva sa vad ce sa fac [sa primesc sfaturi] inainte sa tip si sa fac ce nu ar fi indicat.

| Kqzu97 a răspuns:

Pai eu stau la curte si daca aud ca suna soneria ma uit pe geam si daca nu vad pe nimeni imi chem motanu`(e al naibii de rau)laughingsi ies afara sa vad cine e... daca e vreun vecin/hot/ce o fi pun motanu` pe el daca e altcnvathinking Intreb ce vrea si intru inapoi in casalaughing,iar apoi inchid toate usile, trag draperiile, imi bag castile in urechi si SOMNlaughing

| Dedeeee a răspuns:

Eu una as tipa laughing si apoi as suna o prietena.Dar poate ca e doar un vecin, ruda, prieten orice care are nevoie de tine!big grin

| Ionii13 a răspuns:

Imi iau un par. dar il ascund in spate... Intreb cine e... Iar daca spune " Moartea" ii zic : x nu e acasa. aici e maica-sa. Cioc-Cioc. Nu te'ai prins asa-i? laughing iar daca nu raspunde ii zic : Ce fraier, E veche poanta cu batutul la usa apoi fugi oh go on