| PisicutaNebunatica a întrebat:

Ce faceti cand sunteti singuri acasa?hee hee

Răspuns Câştigător
| RappaDanny a răspuns:

Cand esti singur acasa, ca si in film poti face multe traznai fara indoiala.
Dar si mai bine poti spune Doamne ajuta, in sfarsit pot sta chill.

14 răspunsuri:
| AnneMarri a răspuns:

Fac ordine/curăţenie în casă (dacă trebuie), apoi ori
- citesc
- ascult muzică
- stau pe TPU
- merg pe afară
- fac exerciţii la mate
- mă uit la tv
- dansez
- etc, ce vreau

| LoveForShania a răspuns:

Buna!
Pai imi pun muzica la maxim intru pe mess etc.
Mai ies afara dar foarte rar pentru ca ma plictisesc afara ce fac stau si barfesc?laughing Plictisitor.

| Dean1996 a răspuns:

Pun muzica la maxim si incep sa cant

| Nymphetamine a răspuns:

Mai tot timpul sunt singura pe acasa, asa ca mai tot timpul e data muzica tare.

| ɹαℓυ a răspuns:

Dau rock`ul la maxiiim! love struck

| georgyg98 a răspuns:

Ma uit la tv/ma joc la pc/ma joc cu Pusi(pisica mea)/daca ma plictisesc, scriu/merg acasa la o prietena... seara cand raman cateodata singura dau iama prin bucatarie si fac tot felul de combinatii ciudate care se dovedesc a fi,, perrfecto''

| BuburuzăCuProbleme a răspuns:

Partyy \m/

- muzica la maxim
- chiem 2-3 prieteni la mine
- dansam
- cantam
- poze
- radem
- jucam monopoli laughing
etc...

funda?puppy dog eyes

| Int3rzys a răspuns:

Chem prieteni si dau petrecere cu bautura si fete... tare nu! am facut chestia asta de multe ori pana m-a prins parintii.In casa era numai sticle de bere goale am spart pahare multe laughing asta e

| Somberヅ a răspuns:

Luam Marijoana pe naswinking

| EliY a răspuns:

laughinglaughing ascult muzica, sau citesc o carte, laughing sau ies cu prieteni afar laughing

| 1DPinkpOint a răspuns:

Pai.stau la calculator, ascult muzicaa la refuz,.si nu prea stau pe acasalaughing.

| Cristal11 a răspuns:

Ma intreb de ce sunt singura laughing
Adica, nu prea sunt singura si chiar daca voi fi si chiar am fost singura, asta fac laughing

| andrw12345 a răspuns:

Pffffffrolling on the floor))))) ce intrebare tare!rolling on the floor ascult rock la maximm \m/ \m/ :X:X:X:X smugsmug

| CarmiLove a răspuns:

Ma uit la PC, la TV, citesc...mai multewinking