| Yumeno a întrebat:

Tie de ce iti e frica? care fobia ta? pe mine ma sperie oglinzile straight face

Răspuns Câştigător
| ILoveTacos a răspuns:

Nu pot sa adorm intr-o camera in care e o oglinda in fata mea.

Am claustrofobie(din cauza lu' Vasile, m-a inchis intr-un cosciug cand eram mica).

Urasc lifturile(nu e chiar o fobie, dar mi-e frica sa nu se blocheze)-presupun ca intra tot la claustrofobie.

Paianjenii ma sperie rau.Si orice fel de gandac dezgustator si negru, de fapt.

Urasc sa vad taieturi, rani si chestii de genu'(ghici cine nu se face doctor)...

Siiii nu am stat si nici nu voi sta vreodata singura intr-o baie, cu o oglinda in fata si cu lumina stinsa.(Stiu ca BLoody Mary si chestiile de genu asta nu exista, dar tot ma sperielaughing )

| missakihabara a răspuns (pentru ILoveTacos):

Si eu simt la fel laughing

| ILoveTacos a răspuns (pentru missakihabara):

Ma bucur ca nu sunt singura laughing

| Yumeno explică (pentru ILoveTacos):

Ma bucuur ca nu sunt singura care se sperie de oglinzilaughing mie imi este frica sa nu apara noaptea jeff the killer in oglinda laughing)) daca nu stii cauta pe google ...insa nu iti recomand tongue laughing funda

| ILoveTacos a răspuns (pentru Yumeno):

Haha logic ca il stiu, asa arata Vasile Cel mai Vesel Gropar(fostul meu sot).
Si oglinzile sunt... portaluri catre alte dimensiuni... laughing

| GroparuVesel a răspuns (pentru ILoveTacos):

In acest caz, fosta sotie, ar trebui sa iti pun cele doua filme care o sa te faca sa iti retragi contractul: Mirrors si Mirrors 2.

| ILoveTacos a răspuns (pentru GroparuVesel):

Prea tarziu, ele sunt cele care mi-au starnit fobia.Probabil ca daca o sa ma uit inca o data la ele o sa am atac de cord.Mai ales la Mirrors.

20 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

Nu suport inaltimile.
Dar as face o exceptie pentru asta :

https://www.youtube.com/watch?v=xmlAW_1hgT8&feature=youtube_gdata_player

| Musique a răspuns:

Nu cred că există o fobie pentru ce am eu, dar nu mă pot uita la chestiile astea http://www.youtube.com/watch?v=InIWKKOG2dg. Simt durerea în fiecare os. :))))

| GroparuVesel a răspuns:

Imi e frica de faptul ca nepoata mea( fiica sora'mii ) ar putea veni pe la mine si ar putea sa imi vopseasca lopetile in roz.Are 3 ani.

| CannbalCorpse a răspuns:

Imi e frica sa dormn cu usa descuiata, ma duc de 10 ori inainte sa ma culc sa vad daca e usa inchisa si cu gazele este la fel, nu imi place sa dorm intro camera in care in fata sunt geamurle si langa usa de la balcon terasa si are un desen pe ea (stiu ca pare ciudat, dar noapte imi imaginez orice).

| єχcєєℓ a răspuns:

Ca o sa-i pierd pe cei dragisad

Răspuns utilizator avertizat
| Almássy a răspuns:

Ma tem de gainilaughing

| SongokuJR a răspuns:

Am venit vesel de la joaca...am intrat in casa fericit dar era o liniște apasatoare...caut in toată casa si când ajung in bucătărie descopar cu stupoare ca pe masa era..eralaughing.o carte de M-A-T-E-M-A-T-I-C-A! :O De atunci am rămas cu sechele.

| GasaiYuno a răspuns:

Mie frică de cocalari.
Am cocalarostrofobie.

| Andyᵗᵐ a răspuns:

De ce te sperie? Eu cred ca atunci cand te uiti in ea te sperii de fata ta nu de ele.Eu nu cred ca am o teama decat de Dumnezeu (toti crestinii).

| Kr5 a răspuns:

Am claustrofobie
imi e frica de inaltimi

| KRIIIX a răspuns:

Scaunele cu rotile, nu as vrea sa ma prinda niciodata unul! straight face

| Cristiiiiiiiiiiii a răspuns:

Mi-e frica de moarte si de hoti si de assasini lucruri clarewinking

| anonima25 a răspuns:

Mie imi e frica de caini sad
Imi plac si sunt foarte frumosi dar cand sunt langa ei ma panichez si ma speriu
straight face