| anonumu a întrebat:

Am 14 ani si mi-e frica de intuneric.Cum pot scapa de fobia asta:?

6 răspunsuri:
| RainmakerX a răspuns:

Mi-a fost si mie candva...

Stai cu lumina stinsa, respira si priveste in jur. Daca ti se pare ceva horror atunci aprinzi lanterna.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Gandeste-te ca e o frica irationala, ca nu exista nimic rau in intuneric, nu exista spirite sau mai stiu eu ce.

| Craft_Deliver_1997 a răspuns:

Noaptea, cand esti singur in intuneric, trebuie sa te gandesti la toate filmele horror pe care le-ai vazut pana atunci laughing)

| anonumu explică (pentru Craft_Deliver_1997):

Nu mi-ai fost deloc de ajutoor ha ha ha sad

| Axys a răspuns (pentru Craft_Deliver_1997):

Aoleu ce raspuns laughing nu ajuti cu nimic asa.
sa nu fi tu in locu lui.

| Axys a răspuns (pentru Craft_Deliver_1997):

Incerca sa gandesti pozitiv uitate la ceva amuzant pe internet sunt atatea chesti faine happy joaca un joc ceva amuzant t egandesti prea mult.