| anonim_4396 a întrebat:

Tocmai ce am vazut niste indivizi de la geam care se plimbau...cu ce credeti? nu saniuta...ci cu banana trasa de o masina. o fi distractiv, dar cam incostienti totusi, nu credeti? ca dupa ce ca se circula cum sa circula, se putea intampla orice. au trecut si vreo doua masini de politie pe langa ei dar nu a zis nimeni nimic laughing

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

"Fie iarna fie vara/Noi cu banana pe-afara"...

7 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Am vazut si eu cazuri de genul. Prea inconstient trebuie sa fii sa faci un astfel de lucru.

| User a răspuns:

Uau ce tare... altceva?

| hamsterx a răspuns:

laughing fie vara, fie iarna ei tot pe banana big grin

| jessyka_9063 a răspuns:

Pai arata-mi si mi-e poza plizz

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da la dan diaconescu. ma grabesc laughing)

| kally a răspuns:

laughinglaughing cata imaginatie au(sau cata minte n-au). nu puteau sa si-o tina in pantaloni, sau poate vroiau sa si-o lungeasca, cine stie, o fi o noua metoda acum rolling on the floor
si atitudinea politiei. tipica. du-te la tv cu pozele!laughing
doamnee. ce bananieri! laughing

| geo1 a răspuns:

Azi am vazut si eu ceva asemanator. se petrecea in mamaia. foarte distractiv, pe de o parte, dar si periculos-pe de alta. daca nu exista trafic in jur...si mai super

Întrebări recente