| qieiqpalz a întrebat:

Salut am si eu o problema cam grava cred ..am observat ca ma tot cauta politia deci ieri dupa ce am trecut pe o trecere de pieton a inceput tot, o tipa a trecut pe interzis si eu pe trecere m-am dus tot inainte si am vazut ca o masina de politie s-a oprit in fata mea la vreo 100 m ..eu m-am intors si am luat o pe alt drum unde am vazut si acolo una am luat o pe o alta strada si am scapat ..azi am mers la magazin si o masina de politie m-a vazut tot asa de la vreo 50-100 m si a inceput sa ma urmareasca eu mergeam si masina in spatele meu incet dupa mine.a oprit undeva si eu cand am vazut ca s-a oprit eram langa blocul meu am dat sa intru dupa mi am dat seama ca daca sunt urmarit si ei o sa vada unde stau asa ca am ocolit blocu si cand am ajuns acasa politia nu mai era acolo.ce credeti?

19 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Asa si? Dar nu ti-ai pus problema ca poate te cheama ca martor in situatia cu femeia? Ce crezi ca te aresteaza ca ai trecut pe trecerea de pietoni? Din ai ca tine cresc oamenii care povestesc acum, la batranete, ca au fost urmariti toata viata de securitate, de parca cine stie ce personaje importante ar fi fost in viata lor!

| darrio2007 a răspuns:

Erai cu masina sau pe jos?

| qieiqpalz explică (pentru darrio2007):

Pe jos

| darrio2007 a răspuns (pentru qieiqpalz):

Degeaba nu te-ar urmari. Doar daca nu este o paranoia de a ta.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Paranoia level 99999999

| anonim_4396 a răspuns (pentru suntserios):

Paranoia level 100000000 tongue laughing

floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Arată-ne o poză cu tine! ))
Dacă nu ai avut niciodată probleme cu legea, zi mersi, că unde te duceai aveai spatele păzit! tongue

| anonimg a răspuns:

Daca vroiau sa te opreasca sa nu stii ca nu le-ar fi fost rusine sa faca asta. In plus, erau masini diferite, si nu a fost una singura de la inceput. Asa ca stai linistit si fara griji.

| Sn4k3 a răspuns:

Te opreau direct daca era. Cred e teroare pentru tine sa mergi singur noaptea pe strada laughing

| cfrtobias a răspuns:

Pai si era semafor sau ce treaba are politia de ai mers inainte? sau ai trecut in fata la masina aia care o mers pe interzis si era sa te calce?

| qieiqpalz explică (pentru cfrtobias):

Ce masina pe interzis? am zis ca o femeie a mers pe interzis

| cfrtobias a răspuns (pentru qieiqpalz):

Oricum ar fi daca tu ai fost corect de ce ar vrea politia sa iti faca rau si sa te urmareasca

| Mircea08 a răspuns:

Spune si tu povesti mai credibile

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Erau in patrula, poate te suspectau cu petarde, artificii etc. dacă nu și nu are de ce sa îți fie teama, pentru lucrul pe care l-ai făcut te oprea instant nu te urmarea o zi, gen te vedea și venea la tine, stai lejer

| ibaal a răspuns:

De ce nu te opresti sa vezi ce vor!? Daca nu ai facut nimic nasol, nu ai de ce te teme!
Sau poate este doar o coincidentalaughing nu te cauta pe tine, doar s-a intamplat sa te afli la locul si in momentul nepotrivitwinking

| gothicbat a răspuns:

Cam paranoic tu așa laughing
Calm, nu e ca și cum ai fi comis o crimă atroce sau ești vreun suspect de trafic de droguri.

| qieiqpalz explică (pentru gothicbat):

laughing ma vedeam dq ca in filme

| Yee a răspuns:

Yee(Salut)! Te-au uitat in ultima vreme la site-uri deocheate cu anime-uri sau la pornografie infantila?

| qieiqpalz explică (pentru Yee):

Yee(hai noroc)