| Timyliss a întrebat:

Tu ce ai face daca ai castiga la loto?

13 răspunsuri:
| Foxie2 a răspuns:

As castiga la loto.

| CautNume a răspuns:

Nici nu joc.

| Downfall a răspuns:

Pentru că sunt generoasă de fel, i-aş dona pe toţi nevoiaşilor şi cerşetărilor, ca să aibă şi săracii de ei ce mânca

Glumesc. Chiar nu ştiu ce-aş face, probabil că i-aş lăsa să se odihnească în bancă până când aş avea nevoie de ei pentru o investiţie sau cevahee hee

| totElodia a răspuns:

Mi-as lua o casa (nu mare), un sarpe natrix-natrix iar restul i-as investi intr-o ferma de animale - vaci.

| Fragile a răspuns (pentru totElodia):

Este deja o fermă de vaci foarte mare la t/a (nu mă refer la toţi userii, doar la ăia idioţi). De ce să dai bani degeaba?

| TheBirdOfTheHermes a răspuns (pentru Fragile):

Tu unde te încadrezi?!

| Fragile a răspuns (pentru TheBirdOfTheHermes):

Depinde. Mai am şi eu momentele mele când sunt idioată, sau când sunt normală.

| Pawesome a răspuns:

As ridica banii de la loterie?

| Bitzy a răspuns:

Nu aș mai sta aici la T/A.
Aș sta la categoria Shopping.

| Woodenpints91 a răspuns:

M-aş îmbăta.

| ImiPlaceSaEnervezLumea a răspuns:

Crede-ma ca nu stiu! in acest moment chiar nu stiu! intai sa castig eu si apoi o sa te anunt pe tine prima!

| Mephisto666 a răspuns:

As bea toti banii devil