| asa_1191 a întrebat:

Ce-ai face daca ai castiga la loto?laughing

29 răspunsuri:
Stefan
| Stefan a răspuns:

Cred ca as muri de bucurie. Dar nu am eu norocul asta, intotdeauna m-am bazat pe munca, seriozitate si un pic de noroc in viata.

| Flav a răspuns:

E usor sa vorbesti cand nu ai banii in mana. Cand ii ai, parca esti alt om si ai alte scopuri cu ei decat ca atunci cand acest pas era doar un vis.
Deci iti raspund ca voi face:...

| Razvan a răspuns:

As vrea sa aflu secretele religiei atat de bine ascunse.Se spune ca banii pot face pe oricine sa vorbeasca altfel spus oricine are un pret.Deocamdata nu am probat aceste spuse dar daca as avea banii as vrea sa vad cat de mult poate oscila balanta intre datorie si certitudinea unei vieti mai bune.Desi nu cred ca mi-ai ajunge banii sa mituiesc toti preotii Vaticanuluithinking

eluveitie
| eluveitie a răspuns:

M'aş duce la concert Metallica laughing

cristacheceliute
| cristacheceliute a răspuns:

Cate stupid laughing Era un banc:
Vine unu' acasa si o intreaba pe nevasta-sa:
- Ce ai face daca am castiga la loto?
- As lua jumatate si te-as parasi!
- Am castigat 10$ uite 5 si dispari! laughing

Daca reusesc sa castig la loto fara sa joc impart totul cu tine.

| Elena1234456 a răspuns:

As plati spitalizarea.laughing cred ca ar avea o reactie mai ciudata.

| LuS[z] a răspuns:

Multe cum ar fi sa imi cumpar o casa de vacnta un mall un restaurant un spa...si cred ca nu imi mai ajung baniilaughing si de altele

| LittleandLiars a răspuns:

As cumpara chispuri \dancing

| Tourniquet a răspuns:

Pai, daca ar fi o suma cat de cat de mare.hee hee

1. Asi urla pentru 2 minute si asi sari in sus.

2. Mi-asi scoate prietenii la un Mc [restaurant, ceva]

3. M'as duce la un concert [sa zicem... Selena Gomez straight face`]

4. Mi'as anunta parintii si i-asi scoate la un suc

Raul9004
| Raul9004 a răspuns:

Văd mulţi pe aici care ar ţipa de fericire...nu e de mirare că nimeni nu îşi găseşte fericirea dacă este legată de bani.
Aş felicita-o pe Alllinna, pentru cel mai frumos răspuns. happy
Eu cred că i-aş da pe toţi părinţilor mei... oricum dacă am nevoie de ceva, ei îmi oferă. happy

| daηă a răspuns:

Pailaughingmias lua o casa de fite, as manca numa chestii bune, as cumpara o limuzina, si leas face in ciuda celor care nu au castigat la loterie(si as dansa de fericirelaughingrolling on the floor)

| smilerz19 a răspuns:

Mi-as cumpara jeleuri. big grin

| Patrăţel a răspuns:

As cumpara tot mall. u puppy dog eyeshee hee

| juniper a răspuns:

As tipa de fericire happy

| Raiden a răspuns:

I-as cheltui cu femeile 1/2.
Si 1/2 cu baietii, la bere.

| larrii a răspuns:

Imi recuperez banii care i'am pierdut pe biletele la loto in primul randlaughing)
Apoii...smug Mi'as cumpara un Mercedes love struck m'as imbraca din cap pana in picioare de 100 de ori smug si mai vad. imi iau gogosi thinking ciocolata milka ...heidi love struck

| Lawrence a răspuns:

Păi... mi-as lua o masina de vreo 100. 000 euro, nu m-aş mai duce la servici, mi-aş construi o vila mare cu piscina. Şi mai văd.

| mary a răspuns:

Eheee! ce n-as face! in primul rand mi-as face casa boboc(ca tot romanul: "mi-as pune termopane-n toata casa"). mi-as lua un i-phone, un laptop nou si n-ar trebui sa ma angajez(mentionez ca sunt ink minora), apoi bomboane si restul(10 ron) i-as donalaughingpup

| mihaa a răspuns:

Chiar azi vb ca cineva pe mess despre asta stii ce as face? am contrui un acvariu, cum este in valencia, am vazut pe cd si m-a impresionat f mult, acvariul, era ca un tunel, deasupra ta trece rechinul,(dar in timisoarabig grin)

| medex3 a răspuns:

Nimic.straight face

Sincer as face infarctlaughing)De atata bucurie. nici inima mea nu ar putea rezistalaughing

| Hombre a răspuns:

I'as cheltui. Din vant vine in vant se duce.

| ~AleXa~ a răspuns:

Plec in America sau Spania sau Mexic.imi iau o casa fff frumoasa, cu curte si piscina si 2 masini...si locuiesc acolo pentru totdeauna

| bronetwork a răspuns:

In mod cert i-as investi intr-o afacere pe domeniul IT. Nu sunt adeptul cheltuielilor facute fara cap si apoi sa ma uit pe cer.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde de suma cistigata. Daca ar fi sa zicem 10000 lei, imi iau un covrig, daca ar fi un milion de euroi... eheeeehee hee

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cu vreo 5-6 mil euro (sau care era premiu cel mai mare) as fi trait bine si eu si toate generatiile mele viitoare.As Construi o biserica si asa nu ma prea duc si as infinta un cladire o casa pentru oamenii de pe strazi, sa aiba unde sa doarma si sa le asigur ceva de mancare.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Inca o facultate, medicina.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Orice, dar nu-ti dau tie nimichee hee.

| Roessess a răspuns:

Nu e asa fascinant...am patit-o eu...she faci ce faci. da la un momntdat se duce totul.asa ca mai bine e sa ii cheltuiesti cu captongue

| alexutzapl a răspuns:

Pai daca as castiga o suma mare as construi un club