| bytzy09 a întrebat:

Ce ati face daca ati castiga la loto? happy

18 răspunsuri:
| Ronnix a răspuns:

Ai uitat sa specifici si ce suma... crede-ma, e crucial un astfel de detaliu.

| bytzy09 explică (pentru Ronnix):

Pai e clar ca ma refeream la o suma mare 10 mil euro sa zic big grin

| Esperança a răspuns:

Cred ca in primul rand as face 2-3 orfelinate in care sa pot tine copiii mai mult de 18 ani, pana isi gasesc ceva de munca si si-ar construi un viitor + o cantina pentru cei care au adapost insa n-au ce manca.
Apoi as investi intr-o afacere profitabila si as mai vedea eu dupa... dar cam astea ar fi importante pentru mine happy

| sunshine_4741 a răspuns:

As investi intr-o afacere... poate ceva legat de publicitate; dar tu?

| bytzy09 explică (pentru sunshine_4741):

Pai crec ca ceva suma as donao nevoiasilor, mi-as deschide o afacere si as face o petrecere mare impreuna cu prieteni

| sunshine_4741 a răspuns (pentru bytzy09):

Ooo...partea cu nevoiasii e interesanta...bvwinking

| bytzy09 explică (pentru sunshine_4741):

mersi tongue tu numa pe investiti esti pus/pusa? tongue

| sunshine_4741 a răspuns (pentru bytzy09):

Eu is mai egoista laughing

| bytzy09 explică (pentru sunshine_4741):

Si daca ai da faliment cu afacerea n-ai regreta? laughing

| sunshine_4741 a răspuns (pentru bytzy09):

Asta e...as considera ca nici nu am avut banii...in viata nu castigi intodeauna dar mereu pierzi cu un motivwinking

| bytzy09 explică (pentru sunshine_4741):

hee hee cati ani ai? big grinwinking

| sunshine_4741 a răspuns (pentru bytzy09):

15 >big grin

| bytzy09 explică (pentru sunshine_4741):

Aha si de unde esti? tongue... daca tot e interogatoriu laughing

| sunshine_4741 a răspuns (pentru bytzy09):

Iasiwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cu o pate as cumpara un chibrit si cu restul as face focul sa ma incalzesc

| ÎmiPlaceDeMăta a răspuns:

Aș călători mult!happy

| superady98 a răspuns:

Mi-as mai cumpara bilete laughing)

| Mellisa00 a răspuns:

Clar as merge intr-o mega excursie...