| ßσьσсєℓα a întrebat:

Tu, te-am vazut acolo, tu m-ai parat la profa ca am copiat, te-am dat in judecata! Ce ai de spus in apararea ta?!

16 răspunsuri:
| Furculingură a răspuns:

Nimic. Te-am pârââât! Sâc-sâc!

| zurick a răspuns:

Ca am copiat la engleza!

| Ashadow a răspuns:

Deci n-am fost e-
Mi-a zis ca-mi mareste media la 7 daca zic! Primul meu 7!

| AℓℓeAℓℓexa a răspuns:

Gata,nu mai pot sa tin asta in mine. Am fost un agent FBI de elita iar profa ta a fost seful meu. Nu ai cum sa ma dai in judecata, dupa ce ai facut o crima ca aceasta. Probleme?(nu intr-un mod rautacios)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Asta e, nu mai pot da inapoi.

| Bia001 a răspuns:

De ce pui,,?!" daca intrebi ceva?

| ßσьσсєℓα explică (pentru Bia001):

Era si un ordin, intr-un fel.

| ßσьσсєℓα explică:

O sa va distrug, paraciosilor devil.

| Dolyta a răspuns:

Doar m-am prefacut ca te parasc, de fapt secretul il voi lua cu mine in mormant, asta daca imi dai funda, daca nu, vezi tu maine. rolling on the floor jk

| ßσьσсєℓα explică (pentru Dolyta):

E deja maine, stai, maine e maine, deci mesajul e valabil oricand, in fiecare zi voi citi,, daca nu, vezi tu MAINE.,, si mereu va fi maine, deci niciodata happy. Sac, te-am facut, n-ai ce sa imi faci, sau o sa o faci niciodata. laughing Sper ca intelegi logica.

| Dolyta a răspuns (pentru ßσьσсєℓα):

Da am inteles logica laughing oricum am scris la sfarsit jk (joke)winking

| Karlitta a răspuns:

Protestez!

| PrinceGumball a răspuns:

A fost fratele meu geaman! va spun e maleficcc! MALEFICCCC!