| PaaTrIssIa a întrebat:

azi am avut o sedinta la scoala si totul a fost bun si frumos pana cand doua femei care sunt surori au inceput sa spuna ca eu i-am trimis mesaj pe Facebook fetei ei ca "de ce iti este ciuda pe mine, ca eu invat mai bine ca tine" si nu a fost deloc asa. Eu i-am spus verisorului fetei sa-i spuna ca" eu nu mai sunt prietena cu ea, pentru ca nu vreau prietene false", deoarece ea a copiat de la o colega si a inceput sa spuna ca eu copiez de la o colega din spate, si nu a fost asa, colega mea m-a intrebat la un exercitiu si eu pe ea la un ex. Si femeia a inceput cu gura, ca eu i-am trimis mesaj pe Facebook si asa mai departe. Atunci a sarit si sora femeii cu gura ca asa este. Mama mea le-a spus ca si colegul meu teofil, baiatul unei femei din cele dou, m-a facut proasta si spunea ca eu copii, ceea ce nu a fost deloc asa, ...in fine! Au spus ca UNII PROFESORII PUN NOTE DE PLACERE. Si atunci domnul diriginte le-a spus sa nu le mai auda cu asa ceva, cum sa faca ei asa, ca sa scoata cuvantul acesta din vocabularul lor! E normal sa se supere. Si o data nu am inteles o lectie la mate si nu prea am stiut-o. Ma rog, i-a spus domnul dirig mamei mele. Asta este. Si o femeie a spus ca eu l-am parat pe copilul ei ca a copiat ceea ce a fost invers, eu i-am luat apararea! Ajutor, un sfat ceva?

2 răspunsuri:
| GreenVoid a răspuns:

Si problema ta unde e?

| antoniaidk a răspuns:

Ce *** is cu problemele astea? da-le dracu de copile retardate. la varsta ta eu imi bagam pla in ea prietenie.sau ce ai zis tu acolo.de ce sa mai ai respect fata de ceilalti daca ceilalti n-au respect fata de tine? cu greu se gasesc prieteni adevarati, si in legatura cu paratul si din astea...ce se poate intampla rau? mincionosi vor fi mereu.n-ai la ce sa te astepti din partea societatii...