| anonim_4396 a întrebat:

Uitati o chestie cam amuzanta ce s-a intamplat la scoala. Aveam istorie, dupa sport.Si..la finalul orei de istorie noi fetele trebuia sa ne schimbam in baie si baietii in clasa.Ce credeti ca s-a intamplat? Cat profa punea note in catalog (are vreo 50 de ani) baietii s-au schimbat de fata cu ea. (adica toate hainele).
So.ce parere aveti? rolling on the floor

3 răspunsuri:
| SergiuBoss11 a răspuns:

Da,dupa si-au dat toti chilotii jos si si-au batut scula de catedra

| NoelyTheKiller a răspuns:

Dragut din partea lor, macar asa a mai vazut si tanti corp de baiat tanar.

| apz a răspuns:

Crezi că ea nu știe părțile unui corp bărbătesc? Dacă nu era profesoară, se ruga să se mai dezbrace băieții încă o dată. Dar așa... Bine că nu a observat.