| ComatoseWine a întrebat:

Cum era la voi ora de sport? Proful\profa se ocupa? Sau va lasa de capul vostru? Proful meu facea fiecare ora dupa reguli, tot ce trebuia, competitii, joc sportiv si ma enerva, dar era bine ca aveam note mai la probe ca la prezenta... Ce parere aveti de ora de sport?

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am avut un prof in a 6-ea si a 7-ea care facea cu noi sport calumea adica ma refer SPORT, gimnastica, forta, alergare si cand ne lasa liberi juca baschet sau volley sau fotball.

in a 8-ta am avut o profa care ne lasa de capu nostru si prostii din astea.

Acu nu stiu ce sa zic eu mergeam mai cu drag la orele din a 6-ea si a 7-ea pentru ca ala faceam ceva si pentru c aimi place sportu.

In schimb prefer la orele care ma plictisesc la culme sa am asa sa ne lase de capu nostru.
(la bio si la geogra in a 8-ta puteam sa facem ce vrem )