| SweetHeartAlly a întrebat:

Uite ce vreau sa imi spuneti mie o intamplare haioasa din viata voastra ce-a mai haioasa daca se poate...astept raspuns de la voi si cea mai funy primeste fundita va pup

6 răspunsuri:
| Kazimir a răspuns:

Prefer sa nu ma pupi. ca puti a maioneza organica (sperma de cal)

| pinguinuVerde a răspuns:

Eram mică şi la tv era dat pe Acasă la un serial prostesc. Stăteam la un pat şi mamicămea mi-a zis să mă pupe de culcare la care eu i-am zis : ''Mami, hai să ne pupăm ca ăia din filme!'' şi eu îmi suceam capu' pe acolo să pară cât mai realist; D
Tot când eram mică tata ieşise din baie şi era doar în boxeri pe hol.Eu pe scaun o întreb pe maicămea : ''Mami,da' tati ce are acolo umflat între picioare?'' Eu fiind mică nu mi-am dat seama şi ea a râs împreună cu taticămeo fără să ştiu motivul...
Alta când eram la un hotel şi m-am dus la uşa unei camere pentru că auzeam nişte ''zgomote'', şoapte cam aşa. Iar fiind mică nu ştiam ce făceau (sex) şi m-am dus la maicămea s-o întreb ce se auzea la oameni în cameră, la care ea mi-a răspuns : ''Îşi luau tensiunea'' o0

| DaVà a răspuns:

Pupa-ma intai apoi iti zic...

| SalamdePorcpentruTriviaAmuzante a răspuns:

Eram mica si minea mea nefiind coapta la minte atunci:
Deci,[fara deci ca e concluzie],asa deci,era vara si eram la piscina, tata normal ca era in boxeri si o intreb pe mama: tata are trompa de elefant?! mirata fiind, mama a inceput sa rada.asta e.

| misu2315 a răspuns:

Am fost la un prieten sa invatam. El statea la casa. Avea un caine de lup si imi era frica de el. nu stiu cum da a scapat din lanturi chiar cand sa plec acasa, si, am vazut ca fugea dupa mine si am luat-o la fuga ca niciodata! deci casa era in virful unui deal.
am sarit si am trezit ca cainele statea in pozitie de... si a inceput sa imi traga chiloti cu botul rolling on the floor))))))) funda :X

| Lavinialoveyou a răspuns:

Va spun una din intamplarile haioase care mi s-au intamplat.
Acum un an o prietena de-a mea era in divort urat cu sotul ei care cauta orice cale de a o face de ras si cu ocazia asta ma tot suna pe mine pe mobil sa-mi spuna ce c... e, cat e de proasta si ma sfatuia sa nu mai umblu cu ea ca imi stric reputatia si ma tot hartuia zilnic cu telefoanele si mesajele de ma exaspera.
In perioada respectiva am dat examen pentru un master la ASE Bucuresti si asteptam raspunsul daca am fost sau nu acceptata.
Fostul sot al prietenei mele ma suna de pe mai multe nr de telefon si niciodata nu anticipam de pe ce nr ma suna ca sa ii ignor apelul si asa intr-o dupa amiaza primesc un telefon si raspund. la celalalt capat o voce de barbat:
-Alo, Doamna A?
-Eu sunt, spun eu dar vocea semana izbitor cu cea a idiotului de sot.
- Ati dat examen pentru admiterea la master..., ma intreaba barbatul
-Am dat, si care e problema ta, marog, ma rastesc eu.
- Problema mea e ca ati picat de la marketing si ati intrat la marketing online, vroiam sa va intreb daca sunteti de acord...
-Care e problema ta mai, tip eu ca isterica la el, ce te freaca pe tine grija la ce am dat eu si ce vreau sa fac?! Daca nu stii sa-ti pastrezi casnicia si nevasta nu e problema mea si nu ma mai freca cu telefoanele, dracu sa te ia de tampit ca o sa schimb nr. luate-ar dracu!, inchei eu si inchid nervoasa telefonul.
- Sotul meu statea langa mine in masina si se uita la mine ciudat:
Auzi, spune el, esti sigura ca la tel era F?
-Da-l naibii tip eu ca m-a tampit cu telefoanele.
-Totusi eu cred ca F. nu avea de unde sa stie de masteratul tau si cred ca ai tipat la cine nu trebuie.
-Nu cred, ma balbai eu mai putin convinsa ca am tipat la cine trebuie.
Sotul meu imi ia telefonul si apeleaza ultimul nr din agenda.
- Auzeam doar cum isi cere scuze in numele meu si ii spune ca voi veni la Bucuresti pentru confirmarea inscrierii, apoi inchide telefonul si se uita la mine cu fata de "ti-am spus eu":
-Era prodecanul facultatii de drept din Bucuresti.
-poftim?!
O saptamana mai tarziu merg la Bucuresti pentru completarea formularelor de inscriere la masterat si ajung la secretariat unde erau cateva persoane, vreo zece si un barbat imbracat in costum care le dadea tot felul de indicatii. Dau buna ziua si ma integrez in grup ascultand ce are de spus profesorul si deodata, profesorul spune:
-Era sa uit, cine e moldoveanca, care m-a facut de tot rasul la telefon?
s-a facut liniste, toti se uitau in jur si atunci eu, rosie toata la fata de rusine spun cu o voce pierita:
-Eu, imi cer scuze pentru ce am spus atunci dar v-a explicat sotul meu...
El incepe sa rada si ma intrerupe:
-N-am vazut asa ceva, frate. Nu m-a mai lasat demult cineva fara replica... Si pleca razand.