| Speed99 a întrebat:

Ultimul episod... da... gata, puteti sa va faceti de cap!

Deci dupa ce l-am ajuns din urma pe Shooty, Ashadow a sarit in masina mea (deoarece am luat o masina decapotabila lui i-a fost usor sa intre in ea), apoi s-a pus el la volan pentru ca eu sa trag cu Ak-ul dupa masina de pompieri al lui Shooty.
Dupa o urmarire prin tot T/A-ul Shooty a cazut de pe un pod, probabil nu stia ce sa faca pe moment apoi ne-am indreptat cu toata familia spre locul accidentului.
-Al dracu', o merita. am spus eu indreptand pistolul spre Shooty.
-Speed! m-a intrerupt Ashadow. Lasa acel pistol jos, pentru ca, este doar un politist care a murit intr-un accident de masina.
-Yeah desigur. am spus eu zambind.
Apoi ne-am indreptat spre casa gangului. Toti gangsterii erau prezenti.
-T/A isi revine din nou fraierilor! a strigat Ashadow.
Apoi au aparut toate cunostintele din T/A.
-Hei baieti, i-a ghiciti cine a luat discul de aur pentru rimele si muzica sa?! Ww2Expert, omule, sunt genial! a spus Expert.
-Bravo tie. am continuat eu.
-Deci avem de lucru si aici in T/A si in garajul acela! treburile parca nu se mai termina! a spus Miku.
-Pe T/A nu mai ai nici o treaba. a zis Ashadow. Deoarece liderul D/S si Religie a murit, iar daca liderul moare, ceilalti se predeaza.
-Mda si m-am mai gandit sa imi fac si un implant cu silicoane, voi ce ziceti? i-a intrerupt Expert (stiu ca de fapt in poveste nu era Og Loc dar nu am gasit o alta persoana).
-Ce ai zis, eh? a spus R4zen.
-Pai chiar vreau... a continuat Expert.
-Du-te-n maica-ta omule! am spus eu razand apoi am plecat din casa.
-Si unde te duci acum, Speed? m-a intrebat Miku.
-Dau o tura prin oras, sa vad ce se mai intampla. am spus eu zambind.

Apoi m-a sunat Alllexa. Convorbirea la telefon :
-Oh yeah Claude, mai repede, mai adanc, mai repedeee... a spus ea.
-Alllexa tu faci ce cred eu ca faci!? Vrei sa ma faci gelos?! Esti nebuna fato! apoi am inchis telefonul.
The End.

13 răspunsuri:
| Musique a răspuns:

Într-un sfârșit.

| 六兆年と一夜物語 a răspuns:

Eu nu am citit chiar toate părţile, deci cu mine şi Exceel ce s-a întâmplat?

| Speed99 explică (pentru 六兆年と一夜物語):

Tu si cu Exceel erati un cuplu inca din episodul 1. Mai de graba, voi doi erati un cuplu pe tot parcursul seriei.

| 六兆年と一夜物語 a răspuns (pentru Speed99):

Ştiam. Şi nu ne-am dăspărţit sau ceva, corect?

| єχcєєℓ a răspuns (pentru 六兆年と一夜物語):

Nu a făcut partea din san andreas când Cesar(eu) o cerea pe Kendl(tu) în căsătrorie...nesimțitul vrea să ne despartă dar noi tot împreună am rămas.

| Speed99 explică (pentru єχcєєℓ):

Uat?! Am spus ca sar peste lucrurile mai minore, ca sa termin seria cat mai repede.
Apropo, bai, Cesar o cere in casatorie pe Kendl? rolling on the floor

| єχcєєℓ a răspuns (pentru Speed99):

Lol păi atunci când începe misiunea "Los Disperații" în timp ce Carl îl duce pe Cesar cu hârbul lui Sweet adică greenwoodul lui Ashadow laughing în cartierul Varios Los Aztecas vorbesc în mașină că Cesar vrea ca Carl(cacofonie știu) să vorbească cu Sweet ca să fie de acord cu "the question" și Carl zice "aa te referi la întrebarea POP" Carl e de acord și cam atât.Cred că s-au căsătorit din 1992 până în 2013 nu? laughing

| 六兆年と一夜物語 a răspuns (pentru єχcєєℓ):

Ok, dar să ştii că eu nu am făcut misiunile, doar vreo 3, apoi m-am plictisit. Oricum, drăguţ.

| єχcєєℓ a răspuns (pentru 六兆年と一夜物語):

Nici eu nu le făceam dacă nu găseam modul în limba română.

| 六兆年と一夜物語 a răspuns (pentru єχcєєℓ):

Eu le-am făcut în engleză laughing

| DomnişoaraClannad a răspuns:

Credeam ca nu se mai termina.

| Luka杀手的女孩 a răspuns:

Mdea...geniala povestea big grin.Dar eu tot forever alone raman