| Speed99 a întrebat:

Episodul 12 (parca) din serie. De acum R4zen este The Truth.

Bun deci cursa a inceput, iar cand s-a terminat toti au inceput sa se oftice deoarece eu am castigat.
-Du-te naibii Speed! Ai avut un avantaj nedrept! a spus Alllexa.
-Fiind un sofer mai bun, nu este nici un avantaj nedrept! am continuat eu.
-Nu ma intereseaza! Claude nu doar ca a concurat, dar m-a si satisfacut! iar apoi mi-a dat cheile de la ceva...
-Hei stai! De la ce sunt cheile astea?
-De la garajul din categoria Adolescenti. Asta era premiu dobitocule!
-Umh, ok, atunci... mersi, cred... am spus eu apoi m-am dus la cineva care este destul de cunoscut pe Religie si are masina cu care pot sa merg pana in categoria Adolescenti.

-Speed... Stiam ca te vei intoarce (el ma cunostea de mult)! mi-a spus R4zen.
-Da bine, cum spui tu, acum hai sa luam o masina si sa ne ducem in Adolescenti.
-Dar de ce esti asa de grabit?
-Pentru ca am castigat la o cursa cheia unui garaj de acolo!
-Oh pai bine atunci...
-Ah da, era sa uit. apoi i-am sunat pe Miku si Exceel si le-am zis sa vina la marginea Religiei.
Dupa ce i-am asteptat un sfert de ora, au ajuns.
-Hei amice, iti meritai premiul. mi-a spus Exceel.
-Yeah desigur...
Apoi am ajuns la garaj si l-am deschis, era plin cu unelte noi noute.
-Ohh... esti nebun?! am zis eu cand am intrat in acel garaj.
-Speed... dar Miku nu termina ce avea de zis ca eu am intrerupto.
-Taci tar*o! Tu nu vezi ce garaj?!
-Speed ea de fapt vrea sa iti zica... dar si pe Exceel l-am intrerupt :
-Taci somalezu' naibii! Frate, cu garajul asta ne putem deschide o afacere! Iar apoi, cu banii stransi, ne mutam inapoi pe T/A si o refacem! Iar apoi il eliberam pe Ashadow de la racoare, si ii omoram pe Robijam, Anime, Shooty si Rectificatorul! Asta e cea mai buna oportunitate!
-Buna idee. a spus R4zen.
Dar apoi m-a sunat cineva care nu voia sa parasesc categoria Religie.

Va urma...

22 răspunsuri:
| Musique a răspuns:

Ai zis că-s 10 episoade.

| Speed99 explică (pentru Musique):

Am zis 20. Sau poate 15... depinde

| Musique a răspuns (pentru Speed99):

sad

| єχcєєℓ a răspuns:

Mă uit că sunt 18 răspunsuri cu al meu și a lui Musi iar restul e chat aici...

| Ayako a răspuns:

Acum asteptam raspunsul emotionant a lui Ammadeea(Unica).

| αɴι28 a răspuns (pentru Ayako):

Bingo.

| Ayako a răspuns (pentru αɴι28):

Acum sincer sunt de partea ta.

| αɴι28 a răspuns (pentru Ayako):

Nu ti se pare ciudat ca Amadeea n-a dat nici un semn de viata pana acum?

| Ayako a răspuns (pentru αɴι28):

Si mie mi se pare.

| anonim_4396 a răspuns (pentru αɴι28):

Stiti ceva, eu m-am saturat. Ce aveti cu mine?! Mai ales si Ayako acum, o credeam prietena. Poate voua va face placere sa discutati porcariile astea, dar eu sufar.

| Speed99 explică (pentru Ayako):

Vreti sa terminati odata cu mistourile astea de clasa 1?

| Ayako a răspuns (pentru anonim_4396):

Si eu te credeam prietena.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Ayako):

Dar ce ti-am facut?! Sariti toti impotriva mea, pacat ca n-aveti rosii.

| Ayako a răspuns (pentru Speed99):

Stii eu nu am facut asta pana acum.

| Ayako a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu sar impotriva ta. Spuneam doar adevarul.

| Speed99 explică (pentru αɴι28):

Auzi, tu ce tot te dai "mare si tare"? Incetati odata cu mistourile astea... Ma enervati.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Ayako):

Adevarul?! Mda, acum chiar mi-a ajuns, sincer, nu te credeam asa. Probabil mai incolo o sa postezi ce-ai vorbit atuncea cu verisormiu', nu?!

| Ayako a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu as face niciodata asta.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Ayako):

Nu stiu, orice e posibil, nu pot sa mai am incredere in tine. Acum realizez ca trebuie sa pretuiesc putinele persoane cu care ma inteleg.

| Ayako a răspuns (pentru anonim_4396):

Daca asa zici tu

| αɴι28 a răspuns (pentru anonim_4396):

Uite,scuze,glumeam si eu...Scuze sad

| αɴι28 a răspuns (pentru Speed99):

Nu ma dau "mare si tare". Glumeam si eu.Dar se pare ca pe categoria asta nimeni nu mai stie de gluma.Ce, voi(nu ma refer la Amadeea, ma refer la tine si la alti useri)nu faceati misto de mine si voiati sa plec?(partea cu plecatu' nu i-o doresc nici unuia dintre voi)