| anonim_4396 a întrebat:

Care e ultima carte citita? Care e cartea voastra preferata?

5 răspunsuri:
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Ultima, "Demonul Rosu" - Cristian Terran.

Iar cartea preferata... nu am una preferata, doar carti pe care le recomand mai mult decat pe altele happy

| CostinAlamariu a răspuns:

Ultima carte citita este Talcuirea la capetele despre iubire a Sf. Maxim marturisitorul, iar cartea mea preferata este "Pelerinul Rus"
Recomand cartea asta oricui.

| Apokales a răspuns:

Codul bunelor maniere, care nu poate fi aplicat in ziua de astazi, ai fii prea ciudat. O carte preferata este adesea aia care-ti spune ideile cu care esti de acord.

| TamplaruAnisoara a răspuns:

Pana cand de Willem Glashouwer
Biblia

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

B?
https://pastebin.com/AjfbvTz6