| 0PopaPorno a întrebat:

Va bucurati ca incepe scoala peste o saptamana?

Răspuns Câştigător
Elianna
| Elianna a răspuns:

Grozav! Ma bucur ca nu mai sunt la scoala! Si ca se va face liniste in fata blocului!

7 răspunsuri:
| BlueBird a răspuns:

Da laughing.
Scoala = colegi noi, diriginte/a nou/a, prieteni noi, Sa le fac in ciuda la toti cand iau singura din clasa cate un 10 etc. Bairam cu colegii la ore; perle laughing

| AlexyLuvvU a răspuns:

Da,zbor de fericire laughing Sincer, nu. Cand abia ma obisnuiam si eu cu vacanta straight face Pe de alta parte e bine pentru ca ne vedem iar toti din scoala big grin

| Maryse a răspuns:

DA, ma bucur. Eu trec in clasa 8-a si ma bucur ca incepe scoala deoarece vreau sa scap de admitere, de examenele la mate, romana, pian, chitara si teorie.

| cornel13 a răspuns:

Nuuuuuu! dar totusi imi este dor de un fotball cu toti colegi de un ras cu profu de romana sau de mate.Si nu o sa imi fie dor de cum urla diriga laughing.

| MescaMascalina a răspuns:

Crap de bucurieoh go on

| biancaalexe a răspuns:

Bineinteles...ca nu laughingwinking

| BlkDrmm a răspuns:

Si da si nulaughing
Da pentru ca vacanta asat a fost de c*c*t si astept sa imi revad colegiilove struck
Si nu. Cand ma gandesc la teste,teze,note, catalog, profesori. Imi vine sa ma arunclaughing