| Roughetsu a întrebat:

Si maine... incepe scoala sad macar o saptamana daca mai tinea vacanta...Voi cum va simtiti? Va pare rau sau bine?

7 răspunsuri:
| Wehrmacht a răspuns:

I don't give a f*ck.

| măcheamăăăî a răspuns:

Mie-mi pare bine.Nu am facut prea multe vara asta, asa ca astept sa-mi revad colegii.Mi-e dor de orele amuzante de fizica, de cele mai frumoase ore de romana, de inacalcelile de la matematica si de orele putin stresante de francezahee hee

| Jipa95 a răspuns:

Eu mai am si saptamana asta vacanta laughing big grin :v

| Faruece a răspuns:

Eh,a fost destul de lunga, lasa, trebuia sa vina si ziua asta, mi se facuse dor de cativa colegi, da totusi laughing

| Spoiled a răspuns:

Mie una imi pare foarte rau, chiar daca nu am avut o vacanta prea reusita macar nu eram mereu cu stresul zilei de maine, nu ma sculam cu noaptea-n cap etc. Nu pot sa cred ce repede a trecut vara asta sad Eu vin pe a 7-ea si nu vreau sa ma gandesc ce va urma! Partea buna e ca macar ne intalnim cu colegii, mai facem caterinca la unele ore, una alta laughing

| AlexVelea12 a răspuns:

Mie imi pare bine pentru ca o sa ma intalnesc din nou cu colegii tongue tongue tongue

| AnonimXDx a răspuns:

sadImi pare extreem de rau. Urasc scoala din toate punctele de vedere ..de la colegi pana la invatat.Nu imi e dor de nimeni, prietenii mei sunt la bloc nu la scoala, distractile mele sunt la bloc, cand sunt libera sa fac ce vreau nu cum au zis alti la ore.crying(