| Barajag a întrebat:

Va clabuciti singuri sau cu persoana iubita?laughing

Răspuns Câştigător
| hândel a răspuns:

Ee, cum sa ma clabucesc singur? Te-ai clabucit la cap? Ma clabucesc iubitele mele, cand stanga, cand dreapta, iar uneori toate 4, adica si cele inferioare. laughing Dar sa stii ca ma sacrific si te las pe tine, daca insisti! tongue

22 răspunsuri:
| Barajag explică:

@DanielBV.:imi pare rau pentru tine ca nu stiihee hee...pe vremea cand eram bebelusalaughing...ma clabucea mama cu sapun de casalaughing

| Barajag explică:

@bro:ehe, daca ai stii tuhee hee...ma clabucesc mai tot timpul in Marea Baltica, ca o ratusca salbaticalaughing...vii si tu?big grin

ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Fataaa! Ma faci sa rosesc, fataaa!
Se poate, fataaa?
Chiar trebuie sa dau detalii?

| hândel a răspuns:

Inseamna ca erai bogata "ursulika" de-ti permiteai sa te clabucesti cu sapun de casa. Pe mine ma clabucea mama cu clabuci de apa de fantana, iar daca nu se ducea rapanul, punea putin nisip si freca pana-mi lasa pielea, impecabila! laughing Glumesc!

| Leea1234 a răspuns:

Din pacate...singura! raaaar cand mai facem cate-o "clabuceala" impreuna!

constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Depinde de conjunctura.

| adriana_sw33ty_angy a răspuns:

@bro sunt eu fata de treba da chiar asa pe fata? waiting laughing pe la spate nu poti? rolling on the floor
@otonis hai sa ne clabucim amandoi laughing

| madalicious a răspuns:

Am iubit dar tot singura ma clabucesc, adica sapunesc!laughing)

| Pho3nix a răspuns:

Clabuciti? Adica sa ne săpunim? Are legatura cu sapunul?

| MisterKat a răspuns:

Am ramas uimit. ce inseamna cuvantul "clabucit"?! E prima data cand aud de el. si sunt si la liceu de filologie...

O seara buna!

emanuellex
| emanuellex a răspuns:

Singura... Probabil ca am citit prea mult Balzac...

| viatadecacatt a răspuns:

Mdaa..singurastraight face

| hahahahah.asa.e.cum.spun.eu a răspuns:

Ma clabuceste yubitul meu buretele! clabuceste asa de bine!love struck nu ma lasa nycyodata

| Kidu a răspuns:

Singurica, singuricasad

| Irina a răspuns:

Daca te referi la dusuri prin clabuceala da. stam impreunawinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu singur, cu protex`ul laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Lora si eu sint singur, poate ne vedem intr-o zi cu soare ohappy
Ursulika, pe unde ai umblat, ti-am dus doru'? laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Lora, nu se supara, e fata de treba happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Adriana_sw33ty, ba dahee hee tongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ursulika, ratusca nebunatica ce esti, nu trebuie sa zici de doua orihee hee tongue

| volt a răspuns:

Prefer sa ma clabucesc cu sapun. n-am incercat cu alta persoana ca mi-e frica sa nu facem inundatie

Răspuns utilizator avertizat
Întrebări recente