| 2dmv a întrebat:

Sa zicem ca sunteti singuri cu persoana iubita, indiferent unde! Cum il/o convingi sa faca amor cu tine? cum l/ai incita/incitao la asa ceva? raspusuri sincere!

Răspuns Câştigător
| Castiel a răspuns:

Daca are 10 ani,as incepe sa ii povestesc despre selena gomez,justin bibelou, si hanah montanah, daca are 20 de ani si este curva ii arat pl daca are peste 20 cm daca nu o fac in fata onglizni sa para mai mare,daca este eleganta,romantica, ii spui ca o iubesti mult o saruti pe gatutz etc si daca iti raspunde continuam, daca nu este prea timida sau nu vrea-.- daca are 30 de ani la fel, 40 porti o conversatie lunga cu ea despre orice sa nu fie booring sa o faci sa creada ca are 20 ani daca are 50, ii bagi vrajeli din astea din ani 70-80 gen "hey baby dansezi cu regele?" si dupa vedeti voi, daca are 70 ii bagi din astea cu ceausescu si gata are orgasm cat casa
ba frate este asa greu sa spuneti varsta?laughing

1 răspuns:
| NoChanceForUs a răspuns:

Cum as excita-o? I-as arata contul din banca.