| JetBlueJet a întrebat:

Va ganditi la ce ma gandesc si eu laughing?

28 răspunsuri:
| Drimmero a răspuns:

Cum sa nu? In fiecare moment din viata!

| J0B0MAT a răspuns:

Da,si eu vreau sa vina vara.

| RainmakerX a răspuns:

Te gandesti ca incepe scoala si trebuie sa dai teza la info?

| JetBlueJet explică (pentru RainmakerX):

Trebuie sa dau teza :O O.o

| RainmakerX a răspuns (pentru JetBlueJet):

Si tu? Scoala astahee hee

| JetBlueJet explică (pentru RainmakerX):

Eu habar nu aveam ca trebuie sa dau vreo teza la info. laughing

| RainmakerX a răspuns (pentru JetBlueJet):

LOL.hee hee Esti a 9-a? Vectorii aia mi-au mancat zilele la timpul respectiv. =]]
Cum sunt profesorii tai? Delasatori? Buni? Nebuni? Exigenti?

Eu am unul mai chel, asa... Ne intreaba cand sa dam teza. Acum regretam ca am vrut-o dupa vacanta. rolling on the floor

| JetBlueJet explică (pentru RainmakerX):

Am cate un profesor care face parte din fiecare "categorie" pe care ai zis-o. Profu' de bio' e cel mai "special" dintre toti laughing E gay laughing {Nu glumesc...Se mozoleste cu barbatii laughing }

| RainmakerX a răspuns (pentru JetBlueJet):

WTF. In clipa asta... chiar daca nu se vede... ma inchin.
La mine proful de logica din clasa a 9-a era cel mai special. Avea niste teorii smechere despre suflet, lumina si intuneric. Daca l-ai vedea prin scoala... zici ca e President Snow din Hunger Games.

http://static2.hypable.com/......t-snow.jpg

Apropo, uitasem... ewwww. Totusi, apreciez ca ai folosit un termen cute;)

Cica "mozoleste". Pai si de unde stii?
Asa si niste colegi au zis ca proful de religie e "Gizaz" dar nu stiu ce sa cred =))

| JetBlueJet explică (pentru RainmakerX):

L-am vazut... (nu doar eu)Toata scoala stie asta happy Si mai vine cateodata un domn' la scoala si se tin de mana laughing

| JetBlueJet explică (pentru JetBlueJet):

Nu e singurul specimen pe care il cunosc laughing Mai e si fosta mea diriginta (Profesoara de religie) Care dansa (acum nu mai stiu daca mai face asta) la bara prin cluburi laughing Si la mine profu' de romana zici ca preda istorie laughing

| RainmakerX a răspuns (pentru JetBlueJet):

Well,asta este scarbos... Oare el e fetita sau?

| JetBlueJet explică (pentru RainmakerX):

Ar putea fi fetita {De ce nu} laughing {Am un coleg sarmanu' de el si mereu cand facem bio' doar pe el il lasa sa raspunda si in general baietii, iar pe fete doar cand nu stiu baietii laughing Creca il place laughing LoL

| RainmakerX a răspuns (pentru JetBlueJet):

;( Un moment de reculegere pentru colegul tau...

La mine e putin altfel... eu ridic mana ca sa scape colegii si dupa tot ei comenteaza. rolling on the floor

| JetBlueJet explică (pentru RainmakerX):

laughing

| Idkidk a răspuns:

Te gândeşti la mine? laughingbatting eyelashes

| LePotato a răspuns:

:v

| Geanin a răspuns:

Eu ma gandandesc la mare stand pe spate parca aud valurile...
Off, cred ca o sa ma plimb putin prin padure
Iar apoi o sa ma apuc de tema la mate, poroiectele la tic, invatat la info si la romana crying(

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Te gândești că îți urăști viața?

| JetBlueJet explică (pentru anonim_4396):

No laughing E prea roz big grin O ador laughing

| JetBlueJet explică (pentru JetBlueJet):

Cu picățele laughing laughing laughing

| iwanttodestroytheworld a răspuns:

Clatite love struck

| AncaIoana98 a răspuns:

Ca doar cei mai extraordinari sunt in stare sa puna intrebari pe TPU la ora asta? That's my girl laughing

| JetBlueJet explică (pentru AncaIoana98):

Exact laughing Si ca doar cei extraordinari sunt in stare sa raspunda la intrebari pe TPU la ora aiawinking That's my girl big grin (E un fel de mersi... la fel laughing )

| AncaIoana98 a răspuns (pentru JetBlueJet):

Te pup

| JetBlueJet explică (pentru AncaIoana98):

^-^ Si ewu pe tinneeeeee :* laughing big grin