| KDily a întrebat:

Cui ii plac manelele? care stie ceva manele noi sa imi spunatongue

Răspuns Câştigător
| PredatoR a răspuns:

In general ascult orice gen, nu ma deranjeaza niciunul cu exceptia Hard Rock-ului... asa sa ascult intruna numai manele, nu, dar la o petrecere doar nu ai sa asculti Celine Dion sau numai House, trebuie combinate genurile de muzica, acum sunt sigur ca o sa-mi sara si o sa-ti sara tot TPU in cap "uite cocalaru" sau chestii de genu asta
happy
Ma uit la tine ca la soare
Indianca mea
Sper ca te-am ajutat, bye-bye!happy

3 răspunsuri:
| FackingJungle a răspuns:

Manele ...sau rock. manelisti dau din cur si rockeri din cap fiecare cu ce gandeste.

| forever4you a răspuns:

Wow @PredatoR nu te mai cunosc absolut delocstraight face...in fine nu imi plac manelele nu ascult asa ceva, dar nu o sa-ti sar in cap pentru ca fiecare cu parerea luibig grin

| Corina_7008 a răspuns:

Mie imi plac manelele:*:*:* Nicolae guta arde e frumoasa piesa te pup :*