| Arex a întrebat:

Va place justin babalau?

15 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

Daughter: Hey Mom i'm going to my room with my boyfirend. Mom: Ok don't do anything stupid! *Gf and Bf go into room* Daughter screams: Baby Baby Baby oooh! *Mum runs into daughters room* Mum: What are you doing?!?!?!? Daughter: Mom we're having sex. GET OUT! Mum: Oh Thank God! I thought you were listening to Justin Bieber...

| Comeandtellmesomething a răspuns:

Da,il adoram, este idolul nostru, cel mai negay de pe Pamant
*sarcasm 100000000000000000000000000000000000000%*

| giuly a răspuns:

And now just sit and watch the answers rain.

| JUSTERINIandBROOKS a răspuns:

Nu.Mie-mi plac puii prajiti

| BastetReloaded a răspuns:

Vrei sa scriu o epopee despre asta?

| Cheloo20cmRecords a răspuns:

Nu
i hope she burn

| Sოﺁℓε a răspuns:

Nu, nu imi place laughing

| Ingerash a răspuns:

Nu

| GoAndFuckYourselfWithAKnife a răspuns:

Nulaughing
e cel mai mare gay vazut vreodata!laughing

| CiufulitaSaSaturatDeMuste a răspuns:

"Daaaa"

il iubesc si il ador ca pe-un pui de curca chior!winking

laughing

| Licuriici a răspuns:

Cred într-unul Jastin, Tatăl tuturor fetelor, Făcătorul melodiilor şi al dansurilor, tuturor celor cântate şi necântate.

Şi într-unul Prost, Justin Bieber, fiul lui Pattie, unul fătat, care din Pattie s-a fătat mai înainte de toţi proştii. Melodii din melodii, videoclipuri din videoclipuri, copiate nu fabricate, cel de o fiinţă cu Michael, prin care dansul s-a făcut.

Care pentru noi fanii, şi pentru a noastră obsesie, a coborât de pe scenă şi s-a întrupat de la Usher şi s-a făcut cântăreţ.

Şi s-a aruncat pentru noi, în zilele lui Miley Cyrus, şi a căzut în gol şi s-a accidentat.

Şi şi-a revenit a 3-a zi după concert,

Şi s-a ridicat în topuri şi şade în vârful topului,

Şi iarăşi va să vie cu tupeu, să zdorbească concurenţa a căror melodii nu vor avea înţeles.

Şi într-unul Prost, Jastin Bibăr, care din Pattie purcede, cel ce împreună cu Usher şi Michael este închinat şi slăvit, care a zbierat prin melodii.

Într-una mare şi grandioasă scenă.

Mărturisesc un concert spre mărirea obsesiilor,

Aştept venirea fanilor şi viaţa lor ce va si vie. Amin.

Si ma [beep]straight face pe justin babalau si fanii lui. oh go on

| xElenaH a răspuns:

Altu care n`o invatat englezastraight face

| Wladutz a răspuns:

*se gandeste la giastin beibar*
*se uita in stanga* *in dreapta*
*incepe sa scrie*
Nu.

| Bianca_6401 a răspuns:

Nuuuu
Il detest pe copilul ala are si cap de mop laughing
Dne nu stiu de ce toata lumea il place straight face
E un copil care vrea sa fie bagat in seama pentru nimicul care il face si asta i se intampla noi prostii satului il felicitam pentru tot ce face straight face

| Aleeeka a răspuns:

@Licurici: Frumos ar fi fost sa pui sursa 8-| Adica asta: http://andreea1906.wordpress.com/2011/01/27/crezul-lui-justin-bieber/