| Lαrisα a întrebat:

Va place Justin Bieber? (Sincer)

24 răspunsuri:
| Pricked a răspuns:

Bieber si Guta
sunt idolii mei in viata.

| zurick a răspuns (pentru Pricked):

Vrei funda, nu? laughing
Ce faci, Lari?

| Pricked a răspuns (pentru zurick):

O sa incerc sa schimb subiectul din motive mmevidente. Cine-i Alexandra Gheorghe? big grin

ohdoamnecatvreaufundaia

| zurick a răspuns (pentru Pricked):

Rugină.
Uitasem:http://i.imgur.com/iz5spV8.gif
Ms mult.

Ohalahcâtvreausămăducilawc.

| Pricked a răspuns (pentru zurick):

Imi amintesc vag de un reply compromitator, ala urmat de "sper sa n-o tune capulblablabla". Vaaaag, oh, dar sta--
Imi spui?

osatetrezescacum

| zurick a răspuns (pentru Pricked):

Vezi? Îți irosești memoria cu mine.;;)

http://i.imgur.com/yNyQNwd.gif
Ce spuneai?

| Pricked a răspuns (pentru zurick):

Trebuie sa-i fac fata si situatiei asteia...bine, nu-mi spune.
Enervanto.

Asta cred c-a durut. Vrei niste gheata? big grin

| OnuOnulică a răspuns:

Imi place Chris Benoit love struck

| Neverwas a răspuns:

Mă trag dintr-un trib de canibali din
Indonezia, normal că îmi place JB.
La tavă, cu puțină verdeață deasupra.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

N-am ascultat deci... nu stiu ce sa zic. Imi place freza lui big grin Atat, momentan.

| Lαrisα explică (pentru anonim_4396):

Lol laughing Care freza? laughing
P.S. sa stii ca s-a tuns!
(probabil nu iti pasa laughing)
Meh...

| anonim_4396 a răspuns (pentru Lαrisα):

Ăăăă, acum o are pe asta, nu? http://imgur.com/B6zBBvh Mi se pare mai cool asa cum e acum. L-am mai vazut pe la emisiuni, adica imagini cu el.

| Lαrisα explică (pentru anonim_4396):

Poza aia e mai veche, dar il are la fel... doar putin mai scurt. laughing))

| anonim_4396 a răspuns (pentru Lαrisα):

:-[ Totusi e bine... avand in vedere ca nu prea sunt in tema cu virgula chestii gen freza la nicio vedeta. Le stiu doar la cei care au chelie. E mai simplu de retinut big grin

| Lαrisα explică (pentru anonim_4396):

laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Justin Biber? Ala are cap de papusa. Porecla? Papusel. Fata lui cere pumni. Când îl aud cum cântă, mai bine mă duc sa zgârii cu unghiile pe tabla. Îl urăsc...

| Happyjump a răspuns:

Nu, e o cântăreață oribilă

| kyliejenner a răspuns:

Da!

| rapp2020 a răspuns:

Foarte mult

| aveam14ani a răspuns:

Da, face parte din marfa mea.
E marfa buna, si e foarte secsi cu lenjerie rosie si dantela neagra.
Ti-o dau pentru o noapte.
Pe cat negociem?

| Glumet a răspuns:

Sincer nu happy

| deny1230 a răspuns:

"Da,ce intrebare e asta? Normal,il iubesc pe Justin Bieber,am postere cu el prin toata casa si ii stiu toate melodiile pe de rost!" rolling on the floor)))))))))))))) Tu iti bati joc de mine? Eu cred ca voi chiar nu mai aveti ce intrebari sa puneti,pe bune acum -_- Care e modul cel mai simplu de a primi mai multe raspunsuri la o intrebare si de ate certa cu cinvea pe TPU? Pune o intrebare idioata cu "Va place Justin Bieber?" si gata, nu? Pune si tu niste intrebari mai normale, la care sa te putem ajuta, doar pe asta se bazeaza TPU, nu aiureli din-astea -_-

| Lαrisα explică (pentru deny1230):

In caz ca nu ai observat, aici suntem la categoria trivia/amuzante... straight face iar pe mine chiar nu ma intereseaza parerea ta. Ti se pare ca m-am certat cu cineva? -_- Acum serios... daca nu stii de gluma nu mai imi raspunde la intrebari! tongue

| ArianaGrande20 a răspuns:

Foarte mult! Stiu cam totul despre el, sincer chiar mai multe decat stiu despre mine.