| diax_6393 a întrebat:

Ce`ar fi sa`mi povestiti o intamplare funny dintr`o excursie, de la scoala? etc.Sau o intamplare de care v-ati rusinat foarte tarehappy?! ce`a mai amuzanta si interesanta primeste funditahappy

3 răspunsuri:
| BlackVeil a răspuns:

Pai cand aveam vreo 8 ani(eram in clasa a 3-a),descoperisem site-urile pentru adulti(din greseala,sa nu credeti ca sunt vreo obsedata). Lucrul asta m-a socat, uimit, cum vreti voi...Am inceput sa desenez la sfarsitul caietelor prostioare(ce vazusem pe site-urile alea),iar intr-o zi invatatoarea ne-a luat caietele la control si nah,ea a vazut tot! A vorbit cu mama, dupa mama a vorbit cu tata, dupa tot cartierul stia ca BlackVeil a desenat prostii la sfarsitul caietelor...straight face

| rockelle75 a răspuns:

Ieri, am făcut pipi.

| Piticutsss a răspuns:

Eram anul asta in excursie la busteni cu colegii. Am vrut sa intru la baie sa ma duc sa fac dus. Cum era ud pe jos am picat. Mi'a picat prosopul in cap, samponul pe mine, si eram lata joshee hee. Si cum stateam la etajul 2, cand am cazut s-a auzit pana la parterlaughing cand deschid usa aproape toti colegii mei erau la usa sa vada daca am patit ceva laughing desi radeau pe burta laughing

Întrebări recente