| LiviuuuXD a întrebat:

Vi s-a intamplat vreodata sa chatuiti si sa vina unul cu numele satan sau satana si sa spuna mereu ca daca-l pomeniti va ia in iad si multe altele? Mie mi se intampla mereu asta.

5 răspunsuri:
| Ashadow a răspuns:

Înseamnă că-l pomăneşti cam des pă Lucifer ăsta.

| 00AName00 a răspuns:

Nu.

| mynameismada a răspuns:

Mie mi se intampla ca de fiecare data cand aud de oi, vad numai oameni cu cap de oaie in jurul meu, intr-o zi frate-miu s-a transformat in oaie. o.o

| LiviuuuXD explică (pentru mynameismada):

Owoo,deci eu noaptea dorm cu lumina aprinsa ca mi-e frica ca ma trage o oaie de picioare!

| mynameismada a răspuns (pentru LiviuuuXD):

De cand cu febra asta cu oi de pe TPU, colegi mei de clasa au inceput sa pasca iarba prin curtea scolii.