| Davidutz777 a întrebat:

Vi s-a întâmplat vreodată să aveți bani și să nu știți ce să faceți cu ei și atunci când nu îi mai aveți sa vă vină fel și fel de idei ce sa vă luați? Mie mi se întâmplă mereu.

Răspuns Câştigător
| UnDiavol a răspuns:

înainte îi cheltuiam fără cap acum iau fiecare cent in considerare da nu-s zgârcit dacă îmi ceri dau nici înapoi nu vreau când ai tu mai mult i-am o sawruma cu usturoi happy și Aia e

5 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Ai sti ce sa faci cu ei dar nu vrei.

| Mirel4412 a răspuns:

Daca ai atatia bani ii poti dona la oricine, sau ii poti pastra, cand vei creste mai mare vei avea nevoie de mai multe lucruri.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Când e prima variantă...se pot transforma în comori cerești. happy

| NunuNini a răspuns:

Visez sa am bani de sa nu mai stiu ce sa fac cu ei.
Dar tu poti sa-i pui deoparte, sa mai aduni, si cand ai nevoie de cava sa ai banii necesari.

| UnDiavol a răspuns:

Mersi pentru funda ia o sawruma acum )))) (glumesc)