| onethink a întrebat:

Vi s-a intamplat vreodata ceva stanjenitor?laughing

2 răspunsuri:
| BudăSpiritOfVengence a răspuns:

Da
ne jucam prinsea la scoala extrem adica daca nu te opreai din fugit luai cate un sut in fund de la fiecare si era noroi si la o curba eu find inalt am cazut pentru ca nu pot lua curbele ai fazut cum fac camioanele asa am facut si eu si in ziua aia aveam prima ora rom eram plin de noroi si ma curatam si in momentu ala au venit clasa a 8-a unde erau cele mai frumoase fete si eu plin de noroistraight face si tot in ziua aia mergeam la un concurs iti dai seama ca m-am facut de "noroi"winking

| valy31 a răspuns:

Lol. Mai mereu. Sa ma patez pe mine la liceu, sa ma impiedic la intrarea in tramvai, sa aterizez pe burta in timp ce alerg dupa ratb. E inevitabillaughing Toti o patim cateodata