| NoMusicNoLife a întrebat:

Voi ce ati visat azi-noapte?

8 răspunsuri:
| LoL a răspuns:

Am visat ca la fiecare pas gaseam cate 10 lei si la pe la sf visului ca am gasit 1 miliard jumate laughing ooooof de-as avea eu norocul asta... $$$$$$$$$$$$$$ money eyesmoney eyesmoney eyesmoney eyes

| Criiiiiiiis a răspuns:

L-am visat pe dexter şi sora lui Didiii care nu îl lăsa în plece in laborator.

| Mişaaa a răspuns:

Eram devorată de șoareci. drooling

| Zendaa a răspuns:

Negru.

| DeeaBlondiii a răspuns:

Dreq stielaughing

| Sabiiiii a răspuns:

Am visaat ca 2a zii ne intreba una ce am visat aseara si i-am explicat ca am visat ca ea ne intreba ce am visat!

Cooreect?; x

| DroGuleTz a răspuns:

Pa tine tongue

| Deea a răspuns:

Euu chiaaar am visat urat. Am omorat pe cineva si ma cauta politia.