| Adina a întrebat:

Ce-ai visat azi`noapte?straight face
laughing

Răspuns Câştigător
| Rapperiţa a răspuns:

Am visat ca Amy Winehouse era dentista mearolling on the floor
serios
si eram la ea la cabinet pentru o masea cariata si ea se droga cu marijuana in timp ce canta
vorbea la telefon si nici nu mi rezolva problema
dupa am plecat
m a tras inapoi si mi a rupt 2 dintilaughing)

in fiecare noapte am vise teribil de amuzante
mereu mereu visez non stop
laughing am sa scriu o carte despre visele mele
funda?batting eyelashes

11 răspunsuri:
| cornel a răspuns:

Nimichee hee

credthinking

| cornel a răspuns:

Tu?

| Adina explică:

Am fost prea obo` sa`mi aminteschee hee

| Adina explică:

Ieri am visat ca` a aruncat cineva` o tarantula pe mine`straight face in timp ce dormeam

| Petronela a răspuns:

Nimic

| Denisaa a răspuns:

Nimicbig grin

tu?

| RфZaημtzα a răspuns:

Nimic.laughing
cu o noapte in urma am visat ca sunt gravida.laughing
fundita?

| TrustMe a răspuns:

Am visat ca ma urmareau niste criminali. si fugeam de ei, dar cand m-au prins trebuiau neaparat sa ma omoare. si i-am rugat sa nu ma impuste in cap (urasc cand sunt impuscat in cap, sau e infipt un cutit in mine, in vise) si mi-au tras 2 gloante in spate. dar niciodata nu mor cand ma impusca, dar in vise ma arunc eu pe jos happy si ma prefac mort. apoi dupa cateva minute m-am ridicat si tot fugeam de criminali laughing)))

| BυαHн ▀▄▀▄▀ a răspuns:

Azi noapte am visat ca picam in gol

| AlexSala a răspuns:

Nada

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ca eram intr-un lan de porumb cu Brad Pitt si ma injunghia cu o furculitza tongue ( nu glumesc laughing)