| HellCommander a întrebat:

Azi noapte nu am visat.
De ce?

Răspuns Câştigător
| CoquineNoire a răspuns:

Treci pe la magazinele de vise si se rezolva.

3 răspunsuri:
| PinkPanther a răspuns:

Ai visat doar ca nu iti aduci aminte, toti visam, dar majoritatea viselor nu ni-le amintim, si cand ne aducem aminte ne aducem aminte cam 10%din cat am visat

| Alyra a răspuns:

Am 3 variante pentru tine:
1. Ai visat, dar ai uitat
2. Mintea ta a fost lipsită de gânduri(nu uita că visele sunt reflexia gândurilor noastra)
3. Te-ai culcat prea târziu
Deci nu ştiu dacă se aplică punctul 3 la tine, dar eu defiecare dată când mă culc înainte de ora zece visez, iar când mă culc după zece nu visez nimc. happy Sincer!

| AncaElla a răspuns:

Tu visezi,dar nu iti amintesti, dar vrei sa zici ca tu pana la varsta asta, sa presupunem ca ai macar 8 ani ca vad ca stii sa scrii, nu ai avut nici o noapte fara vise?