| Enusel92 a întrebat:

Voi ce credeti exista Vampiri? vreau sa imi cumar si eu unu big grin Si de unde as putea sa imi cumpar? laughing))

Răspuns Câştigător
| NuStiuCeNumeSaImiPun a răspuns:

De la magazin nenea este reducere 50% pe un pachet
P.S: in pachet sunt doi (o femele si un mascul ca sa se reproduca) big grin

6 răspunsuri:
| DaVà a răspuns:

Îl cumperi din Iad.Am eu oferte în sectorul Torturi.Numai 3 suflete şi e al tău

| PotcaPădurii a răspuns:

NU poti cumpara vampirii nobili, doar niste animale de companie, daca vrei contacteaza-ma la numarul asta 0787945623 si pot sa te transform in vampir sau sa o transform in vampir pe iubita ta big grin

| ViezurE a răspuns:

Păstrează-ţi banii omule.Vei fi dezamăgit.

| fetitaCUPiscoturile a răspuns:

Din transilvania cred au la farmacie!

| ILuvBondVagaBond a răspuns:

Ia-ti un liliac-vampir si decoloreaza-ti pielea. Contacteaza-l pe Contele Radu sau pe Vlad, iti dau ei unul pe care sa il posedezi, sau invers...

| Attack619 a răspuns:

De ce sa-ti cumperi unu cand il poti obtine gratis...aia scosi din cwr sunt cei mai buni: au coltii f ascutiti si imunitate la usturoi...in schimb nu le place branza si pasta de dinti big grin