| anonim_4396 a întrebat:

Voi ce faceti dimineata cand va treziti? Eu ma trezesc dimineata si imi pup mogaldeata.

12 răspunsuri:
| Comeandtellmesomething a răspuns:

Ma culc la loc

| NOBODY a răspuns:

îmi caut ouăle

| DaVà a răspuns:

Eu cand ma trezesc dimineata iti pup mogaldeata

| Deny1333 a răspuns:

Casc, merg la budă, apoi direct la oglindă.

| 3rdWW a răspuns:

Buda rulezz! \m/

| Työlki a răspuns:

Inca 5 minute!

| Sოﺁℓε a răspuns:

Cu siguranta nu fac ce faci si tu laughing

| Reew a răspuns:

Eu cand ma duc direct la calendar unde incercuiesc data zilei respective(eu inca mai astept vacanta de varalaughing )

| ÎmplumutPufuieţiDalNuiMaiDauÎnapoi a răspuns:

Ma trezesc, ma uit la cat e ceasul' si daca e pana in 12:30 ma bag inapoi in pat (uneori, alte ori se intampla sa ma duc la baie) si daca e tercut de 12 juma'...stau in pat.da' nu ma mai culc XD

| solumaam a răspuns:

Eu cand ma trezesc primul lucru aprind o tigara si iau o cafea si merg la WC unde ma gandesc printre altele daca sa mai intru pe TPU pentru ca majoritatea postarilor sunt numai cretinatati si intrebari idioate tip spam care si asa sunt interzise laughing
Nu este apropoo doar ca si intrebarea ta se incadreaza in tipar laughing

| Blondamea a răspuns:

Eu cand ma trezesc dimineata ma uit in oglinda

| melanya a răspuns:

Dimineata pe racoare scot cainele la plimbare