| frvtel a întrebat:

Care este primul lucru pe care-l faceti dimineata dupa ce va treziti?

Răspuns Câştigător
| Alisa a răspuns:

Merg si ma spal pe dinti si pe fata.

8 răspunsuri:
April
| April a răspuns:

Ma intreb, de cum deschid ochii':oare e duminica azi? Si, nu stiu cum se face dar, de cand a venit iarna si e urat afara, mereu pare a fi luni!

| justme_2041 a răspuns:

Ma duc la baie sa ma spal pe fata si dinti, tu?

| usy313 a răspuns:

M'as culca la loc

| Sophie90 a răspuns:

Ma duc la baie laughinglaughing

| Andrew1998 a răspuns:

Ma uit cat e ceasul, daca e sub 10, pun capu la loc pe perna

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut!

Imi fac igiena de dimineata( ma spal pe faza, dinti, gat, maini)!

Pa, pa.

| RuSeS a răspuns:

Ma duc la baie ( foarte ametit ) ma bag in dus, 1 minut apa rece ( revigorarea ) si dupa ma spal pe dinti si imi servesc micul dejun. big grin

| emma21 a răspuns:

Eu sunt de obicei singura acasa, asa ca imi place sa deschid televizorul pe un canal de muzica si apoi sa merg la baie pentru igiena de dimineata.