| vampirinsetat a întrebat:

Ce credeti despre vampiri? funda!

8 răspunsuri:
| TheAce a răspuns:

Sper ca nu ai pus intrebarea aceasta sperand sa gasesti oameni care cred in asa ceva. Sunt desigur doar o legenda, una care se intampla sa plece chiar de la noi (Vlad Tepes si legendele sale), fiind ulterior preluada de Bram Stoker la finele secolului 19. Sunt legende interesante si e pe undeva placut pentru noi romanii sa vorbim despre ele in conditiile in care Romania e tara care a dat nastere acestor legende.

| Xtadelo a răspuns:

Nimic.

| roxkiss a răspuns:

Pai mie imi plac, as vrea sa fiu unul daca ar exista )), in filme sunt cool si sexy )

| ItsMaxi a răspuns:

uhm un cuvant ''sexy'' =)))))))))))))) glumesc glumesc. pai sunt fiinte mitologice, deci nu exista ...cred =]] desi sunt date despre femeia vampir dar acum pe bune :|... nu este vampir! are o boala si d'aia arata asa. in realitate este un om ca noi toti http://www.romanialibera.ro/......8firma.jpg

| ciribist a răspuns:

Pai eu cred ca sunt mai buni decat varcolaci pentru ca au aripi si super putere si viteza dar assta la tv, in realitate simcer a fi beton sa existe si as vrea sa fiu unl dar cred ca nu e posibil laughing)

| diverse a răspuns:

Vampiri se bazeaza pe domnitorul Vlad tepes care tragea in teapa pe cei care faceu rele si nu are de aface nimic cu ce e azi de acolo vine de fapt cuvantul vampiri si ce sa zic cine e fan twileit na voi stiti e o poveste de a face bani toata chestia cu vampiri

| MariusZap a răspuns:

Uite ce cred eu.NU EXISTA!

Răspuns utilizator avertizat