| Fallen1Angel a întrebat:

Credeti ca au existat vampiri, sau varcolaci?

14 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Nu exista vampiri si fantome exista doar oameni cu probleme psihiatricewinking

| Elena1234456 a răspuns:

Cred ca au existat, dar erau doar niste oameni cu mari probleme - la cap!

| Vizitiul a răspuns:

Nu!
Sunt simple plasmuri reflectate de nivelul cognitiv ale oamenilor
Apropo, nu dati credibilitate tutror intamplarilor din filmele horror!

| BRG a răspuns:

Sigur că nu.

| Pho3nix a răspuns:

L-ai visat azi noapte pe Edward ala?

| Klara a răspuns:

Da cum, varcolaci exista. Sunt aia care vara colacii in cuptor, la brutarie. Varcolaci pe timp de noapte. laughing

| Mya a răspuns:

Desigur...sunt si pe TPU cativa!
Sa nu uitam de zombi, sunt cei mai rai!
Chiar acum iti vorbeste unul!

| SatanaInIzmene a răspuns:

V-a prostit pe toti Twilight?

| BabyBugsBunny a răspuns:

A existat toata lumea mitologia cu acum 1000 si ceva de ani minim inaintea dinozaurilor destptilor

| myhay144 a răspuns:

Parerea mea este ca daca au existat vampiri sau varcolaci existau si in ziua de azi, nu cred eu ca puteau fi exterminati asa usor daca era, mai ales ca erau mai puternici ca 10 oameni la un loc, daca existau din contra poate existau ei si azi si nu mai existam noi, parerea mea, deci concluzie finala:nu exista!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu cred ca exista... dar ne fac pe noi sa credem ca nu sincer uitati-va in jur in zilele noastre se poate intampla orice...eu zic ca exista dar sunt foarte rari si nu se arata la toti prostii, numai la cine trebuie

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ma, oamenilor voi de unde stiti ce o existat acum zeci de mii de ani poate o existat poate nu nu se stie.

| corinadiana a răspuns:

Mie mi se pare nostim faptul ca vampirii, cica, au colti. Inseamna ca si eu ar trebui sa fiu vampir pentru ca am colti, nu exista vampiri sunt niste aberatii la adresa liliecilor pentru ca doar ei exista, chiar am vazut un comment de la "myhay144'' in care zice ca un vampir e mai puternic decat 10 oameni, si da are dreptate deci nu aveau cum sa dispara dintr-o data.Parerea mea este ca toate aceste ciudatenii pe care noi le numim asa au fost in timp, pentru ca stiti si unii dintre voi cand s-a schimbat clima acum milioane de ani sau dus toate aceste monstruozitati, poate au existat dar nu mai puneti acum intrebari de astea ca nu-s adevarate