| MymyMihaela a întrebat:

Ce au toti cu Justin Bieber? De ce toti in fac gay? -_- Vreau raspunsuri complexe si ADEVARATE!

Răspuns Câştigător
| Dafii a răspuns:

Mie îmi place de el.
Probabil lumea este şi invidioasă pentru că el a ajuns undeva foarte sus şi este faimos. Justin este învăţat să muncească, pentru că să fim serioşi el nu prea a avut copilărie deoarece era tot timpul în studio cu muzca şi învăţa diferite coregrafii, avea turnee internaţionale la doar 16 ani! Haterii nu îi cunosc povestea, nu îl văd aşa cum îl vedem noi (fanii). Este un băiat foarte talentat şi apreciat.Cei care îl fac gay sunt doar complexaţi pentru că, în timp ce el traieşte pe banii lui, copii ăştia de 16-18 ani trăiesc pe banii parinţilor şi nici măcar nu îi respectă.
Oricum THE BIEBS este obişnuit cu criticile şi oricum băiatul e prea bine la vârsta lui.Eu îl voi respecta mereu!

Fundă oferi?

| anonim_4396 a răspuns (pentru Dafii):

Esti fata, iti place cum arata, te atrage sexuallaughing Normal ca esti fana lui.

| MymyMihaela explică (pentru anonim_4396):

Bai, sa fim seriosi, cum sa nu-ti placa asa ceva?! rolling on the floor My life is he.

| Dafii a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu e vorba neapărat că mă atrage sexual, există şi atracţia asta bineînţeles dar eu făceam referire la faptul că puţini adolescenţi au norocul la o aşa carieră.
Ideea este că, dacă eşti vedetă indiferent de ceea ce faci ve fi mereu criticat de oameni care îşi dau cu părerea pur ş simplu fără să cunoască multe lucrur despre tine.Fiind o persoană publică, eşti tot timpul mediatizat, urmărit de presă şi la fiecare pas pe care îl faci, pas greşit eşti criticat.

| MymyMihaela explică (pentru Dafii):

Ai dreptate, dar la Juss e prea exagerat, parerea mea. Si celelalte vedete sunt criticate, dar nu in halul asta.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Dafii):

Stiu.Dar cineva din spate, se foloseste de vedete sa transmita anumite mesaje, sa promoveze anumite lucruri.Ele sunt niste marionete.Asta e adevarul, nu e vorba de o anumita credinta.

30 răspunsuri:
| Duucu a răspuns:

Https://www.youtube.com/watch?v=Nhgy64gs5mA
Vocea,cerceii,fondul de ten, vorbele... spui că nu e gay din cauza hormonilor.
https://www.youtube.com/watch?v=1t4cdB4cxsw - ascultă niște păreri de la persoane care au ascultat mai multă muzică decăt neuronii lui bieber

| MymyMihaela explică (pentru Duucu):

Daca voi nu stiti ce e un gay nu mai vorbiti. Nu spui ca e gay dupa cum se imbraca, dupa voce sau altele. Spui ca e gay dupa ceea ce face. Si avand in vedere ca de la o vreme umbla cu nenumarate fotomodele e practic imposibil sa fie gay. Daca nu stiti nu vorbiti.

| Duucu a răspuns (pentru MymyMihaela):

Persoanele gay sunt în general sensibile și au obiceiul să se comporte ca femeile,să poarte cercei,haine strămte, părul aranjat cu fixativ, manichiură, fond de ten etc... nu eu o susțin, ci psihologii.

| MymyMihaela explică (pentru Duucu):

Gay poarta cercei in ambele urechi. Daca porti doar in una te dai jmecher, sau ceva de genul acesta. Nu se comporta ca o fata, ba din potriva. Haine stramte? Noo, nici o sansa sa vezi la el asa ceva. laughing) Parul aranjat da, pentru ca e vedeta si mi-se pare normal. Manechiura nu. Fond de ten da, dar nu cred ca ai vazut tu vreo vedeta fara fond de ten. Doar d'alea carora nu le pasa de aspectul fizic.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu.Eu nu am nimic cu el.Un om cat de cat destept,il asculta daca ii place,daca nu asculta altceva,adica nu incepe sa il critice,injure,etc doar pentru ca are succesc la fete,sau mai stiu eu din ce motive.
Pe mine nu ma pasioneaza deloc muzica lui,pentru ca am alte gusturi,imi place doar o melodie de la el parca:S(un featuring)
Si ca sa iti raspund,il fac gay pentru ca nu ii suporta fata, muzica, stilul lui, vocea, etc.

| MymyMihaela explică (pentru anonim_4396):

Da, dar gay nu-l poti face dupa felul in care se imbraca, dupa voce, dupa felul in care se imbraca, ci dupa faptele pe care le face, nu? Eu asa credeam. Eu am in clasa doi tipi care se *** unul pe altul cand le vine, de fata cu toti si toate, pe aia nu mai indrazneste nimeni sa ii faca gay, nu? -_- Dar pe Justin il bac. De ce?! Pentru ca are succes la fete si ca umbla cu orice fotomodel i-se scoala?!

| anonim_4396 a răspuns (pentru MymyMihaela):

Da,pentru ca sunt invidiosi laughing Esti fana Justin a?

| MymyMihaela explică (pentru anonim_4396):

Doar fana? rolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Din cate stiu eu chiar el a recunsocut la un moment dat ca-i gay.

| MymyMihaela explică (pentru anonim_4396):

Mda...Si Selena a recunoscut ca s-a dezvirginat cu el. -_-

| anonim_4396 a răspuns (pentru MymyMihaela):

Si eu urasc manelele si totusi mai ascult cate una cand am chef de panarama.

| 16Gabriela a răspuns:

Eu nu am nimic cu el si ceilalti sunt invidiosi, il fac "gay" ca il vad in unele poze in momente..mai ciudate, dar nu au nici o dovada.

| Ajutor12 a răspuns:

Mie nu-mi place de el. lumea il face asa ca probabil il cam urasc si plus la asta stillul lui e departe de stilul a unui om normal..chiar si cum arata

| MymyMihaela explică (pentru Ajutor12):

Ce e asa neobisnuit la felul cum arata? O.o

| anonim_4396 a răspuns (pentru MymyMihaela):

Poate lui Justin ii plac manelele, poate e subscriber la Guta, sau ala mic.

| MymyMihaela explică (pentru anonim_4396):

Cum sa ii placa cuiva manelele in engleza?! rolling on the floor Ii plac filmele porno, da' nu manelele. rolling on the floor

| anonim_4396 a răspuns (pentru MymyMihaela):

Eiii cum.ii plac..cum nu i plac? ii plac.
Da tie iti plac filmele porno?smug

| MymyMihaela explică (pentru anonim_4396):

Nu. :O

| anonim_4396 a răspuns (pentru MymyMihaela):

Daca ar face JB un BJ te ai uita?rolling on the floor

| MymyMihaela explică (pentru anonim_4396):

Nu raspund. Dar oricum, nu-l cred in stare. rolling on the floor

| anonim_4396 a răspuns (pentru MymyMihaela):

Da tu cati ani ai? de curiozitate intreb laughing

| MymyMihaela explică (pentru anonim_4396):

13. :3