| cosmin123bos a întrebat:

Sal tpu.de cine va place mai mult de selena gomez sau justin bieber? cat mai multe raspunsuri vreau

19 răspunsuri:
| JokerV a răspuns:

Dami un pistol si adui pe amandoi la mine si iti arat dupa de care imi place

| SwwaggBabee a răspuns:

Justin forever and ever!

| Cosmin86 a răspuns (pentru SwwaggBabee):

Impusca-te

| SwwaggBabee a răspuns (pentru Cosmin86):

In loc sa fii un om politicos, dai dovada ca esti un om needucat. Daca mie imi place, nu e problema ta. Sa nu crezi ca daca ai comentat asa esti mai presus, sau te face mai destept, chiar dimpotriva. Daca mie imi place de el, asta nu e problema ta!

| Cosmin86 a răspuns (pentru SwwaggBabee):

Sincer, impusca-te

| SwwaggBabee a răspuns (pentru Cosmin86):

Ce oameni inculti.

| Cosmin86 a răspuns (pentru SwwaggBabee):

Da, fanii lui justin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De niciunul.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt ok amandoi dar imi place mai mult de Selena Gomez.
Tie de cine?
Funda?

| raducebotari a răspuns:

De niciunul.

| DyaLove a răspuns:

Niciunu` laughing

| AmD a răspuns:

Sincera sa fiu odata am fost fană Selena Gomez...acum nu mai sunt...de Justin Biber ce sa zic!? Este un fel de libidinos care se comporta de parca toate fetele ar fi ale lui!
OF...Nu stiu ce vede Selena la el!
Ve-ti putea observa ca ei sunt impreuna doar pentru publicitate!
FETELOR, calmati-va NU este baiatul perfect! nici NU cred ca va fi vreodata!

| KเĐu540 a răspuns:

Sunt praf amn2.

| Dobre_Alex_1998 a răspuns:

De selenatongue

| SunzianaMiccutzicka a răspuns:

Dar ei mai sunt impreuna?! ( de niciunul)

| SmAsHH a răspuns:

Ii f**** in gura, mai putin pe bieber k eu nu f** baieti da tot nu-mi plac si nici n-o sa-mi placa niciunu COCALAREALA AMERICANA

| xAddeBăăăii a răspuns:

Pai eu zic Selena Gomez. Nu am nimic cu Justin, dar a fost febra aia Disney care inca nu mi-a trecut. laughing E o fata super draguta si mai ales cuminte. Nu se drogheaza, nu se taie pe maini, nu face poze dezbracata. Pur si simplu este un inger de fata. happy Si imi place ca nu mai e chiar "printesa Disney" acum. S-a maturizat si a trecut prin clipe destul de grele. Acum cred ca o admir si mai mult.; x Paaa

| Vicky1999 a răspuns:

Imi place mai mult de selena gomez