| zahy a întrebat:

Vreau sa fac un joc prin aceasta intrebare. Jocul se numeste "Nu fi suspicios degeaba" asta pentru ca stiu rezultatul jocului.
Intrebarea in acest joc este. Ai auzit Cucuveaua cantand, la geam pe casa in apropierea casei, a murit cineva in familia ta in perioada cand a cantat Cucuveaua?

Eu am onoarea sa dau primul raspuns :

Am auzit, nu s-a intamplat nimic. Ba chiar mi-ar placea sa mai aud aceasta pasare

Răspuns Câştigător
| TreiSurori a răspuns:

Stai linistit, a trecut timp. Mortii cu mortii vii cu vii happy.
Oricum, ciudat joc tongue
cati ani ai?

12 răspunsuri:
| AikkoxD a răspuns:

Astă vară cânta cucuveaua şi mi-a murit pisica.

| zahy explică (pentru AikkoxD):

crying da cred ca sterg intrebarea am numai neplaceri, cu aceasta intrebare ma asteptam la alte raspunsuri. Imi pare rau. Cu siguranta scopul pe care avea aceasta intrebare nu se atinge. Ori cum vreau sa stiti ca suspiciunile nu sunt bune aduc numai neplaceri, ar fi bine sa incercati sa nu mai fiti suspiciosi.

| AikkoxD a răspuns (pentru zahy):

Dar era de pluş...am scăpat-o din greşeală în maşina aia de tăiat lemne.

| zahy explică (pentru AikkoxD):

Hahahhaha laughing) Eu stiu doar... ca am lapsus, Drujba... Nu stiu arata o masina de taiat leme am sa ma documentez acum sa aflu ce soarta a avut happy ma bucur ca era de plusi. Probabil insemna mult pentru tine dar nu la fel de mult daca avea suflet

| AikkoxD a răspuns (pentru zahy):

Dă-mă dreacu la 18 ani stau să mă joc cu păpuşile? mă duceam să i-o dau vecinei de peste drum.

| TreiSurori a răspuns:

Ce joc ciudat...in fine.
1. Intr-o noapte am auzit (pentru prima data) cucuveaua (mi-a spus bunica ce e) si a doua zi aflasem ca a murit nasa mea.
2. la fel, noaptea canta si a doua zi a murit bunicul meu.
3.Nu imi place cum canta, deloc.

| zahy explică (pentru TreiSurori):

Sincer imi pare rau, cred ca mai bine nu puneam intrebarea nu credeam ca voi gasi persoane ca tine. Scuze pentru neplacerile aduse prin intermediu acestei intrebari.

| TreiSurori a răspuns (pentru TreiSurori):

Ahh 25tongue
multi inainte

| zahy explică (pentru TreiSurori):

26. iti voi raspunde mai incolo ce scop a avut acest joc nu vreau sa dezvalui acum. sper sa primeasca suficiente pareri.

| zahy explică (pentru zahy):

Merg pe 26 tongue

| TreiSurori a răspuns (pentru zahy):

Ciudat...multi inainte oricum

| TreiSurori a răspuns (pentru zahy):

Stai linistit, a trecut timp. Mortii cu mortii vii cu vii happy.
Oricum, ciudat joc tongue
cati ani ai?

| Mefist0 a răspuns:

Şi eu am auzit-o şi de asemenea nu s-a întâmplat nimic. Cred că este doar o superstiţie, părerea mea.