| Ellie325 a întrebat:

De 3 zile canta o cucuvea.
Eu stau la bloc si cucuveaua canta la unul dintre blocurile V3, V4, V5 sau V6.
Acum 2 zile a murit un om peste strada, dar cucuveaua nu canta acolo.

Ce inseamna toate astea ca eu nu mai inteleg nimic.

P. S. Mi-a spus un prieten ca strabunicii lui i-a cantat cucuveaua timp de 3 saptamani la geam si au trecut 7 ani de atunci si inca nu a murit.

1 răspuns:
| AnneMarri a răspuns:

Nu crede în aşa ceva! Cum poţi crede că dacă cântă o pasăre moare un om?! Unde stau eu cântă cucuveaua de câţiva ani, şi au murit oameni, dar asta nu înseamnă că această pasăre a avut vreo legătură cu ei.