| MBG a întrebat:

Vreau sa-nvat caineasca, pisiceasca sau soriceasca.Care m-ajuta?
(Fara raspunsuri gen:ce intrebare stupida, sau intreaba-l pe... el raspunde la intrebari stupide etc.)
fundita! big grin

7 răspunsuri:
| Comeandtellmesomething a răspuns:

Aratam noi ca niste animale? raised eyebrows

nu raspunde...

| Bya132 a răspuns:

Câineasca: ham ham!
Pisiceasca: miau, miau!
Șoriceasca : chiț, chiț, chiț!

Sigur, sigur, sigur! Ai învățat câineasca, pisiceasca și șoriceasca? Mă bucur!

Baftă!

| Kazimir a răspuns:

Ce intrebare stupida...

| Lisa a răspuns:

Bya132 mi-a dat o idee pentru mondelhee hee. Sper ca nu se supara daca i-l "imprumut" un pichee heewinking.

Caineasca: Hai dinamo!
Pisiceasca: Fata hai fata sa punem poze pe haifaiv fa si sa ne punem la "Flirt" :*. (pysylaughing)
Soriceasca: Branzaaaaaaaa...

straight face
O.K... nu mai am alte idei rolling on the floor.

Hai ca te prinzi repede daca vrei smug.

| Bellabelutsag a răspuns:

Caineascaabig grinINAMO Echipa proasta
Pisiceasca : Fugi soarece nesimtit ca dakaa nu Gura mea te va prindelaughing
SOriceascaa :Chit Chit ma duc Sa cumpar Branzalaughingrolling on the floor mersi rog is cam seci dar asta elaughing

| Herp a răspuns:

Te crezi Doctor Dolittle?thinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

si cine nu te lasa? ai de grija cind oi vorbii pe caineste sa nu musti pe careva de cur