| SergiuBoss11 a întrebat:

Vreau sa va anunt ca parasesc pentru un timp TPU.am cateva probleme pe care nu vi le voi spune,iertati-ma,sper ca destinele noastre sa ne uneasca din nou intr-o zi,dragii mei...

Glumesc,ba!

L-ati mai vazut pe mieeez? N-a mai intrat de aproximativ doua zile si sunt ingrijorat.
M-am plictisit, ce sa fac?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai pune capitole din "Povestea Miezului", e amuzanta. big grin

18 răspunsuri:
| KamaSutra a răspuns:

Ce coincidenta thinking Si eu am lipsit 2 zile... Te.ai gandit ca poate a iesit pe.afara? E vara, dăăă laughing
Oricum, mai pune capitole, vreau sa stiu cese mai intampla in continuarebig grin

| SergiuBoss11 explică (pentru KamaSutra):

Dar daca a fost lovit de masina?

| Mieeez666 a răspuns (pentru SergiuBoss11):

Am fost lovit de-o vaca.

| raMLesS a răspuns:

Să numeri paşii făcuţi de câinele lup ăsta din poza mea de profil laughing.

| syd2 a răspuns:

Si mie ce-mi pasa de Nhieeez, abia am mai scapat de intrebarile lui care nu aduceau nimic. Daca te-ai plictisit roaga-te la Dumnezeu, sa-ti deie, minte ca sa scapi de plictiseala.

| Croampa a răspuns:

Te salut walker

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Imi lipsesc intrebarile lui Mieeez, unele erau chiar amuzante... laughing)

| SergiuBoss11 explică (pentru anonim_4396):

Era o personalitate, miezu, dar ce s-o fi ales de el?

| FABULOSUL6000 a răspuns (pentru SergiuBoss11):

A ajuns macinat pe vreo coliva, ce te asteptai de la un miez?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eee, nimic. Acum ne citeste comentariile. Asta vrea... sa vada daca i se simte lipsa... happy

| SergiuBoss11 explică (pentru anonim_4396):

Asa e miez, isi testeaza prietenii.

| Mieeez666 a răspuns (pentru anonim_4396):

Chiaaaarr... nu-mi pasa.
Am avut si eu ceva treaba, ce pusca mea sariti toti. laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Abia am devenit prieteni și vrei să pleci? laughing
nu fi rău.

| SergiuBoss11 explică (pentru anonim_4396):

Deci am devenit prieteni?surprisesunt onorat!

| anonim_4396 a răspuns (pentru SergiuBoss11):

și euwinking

| SergiuBoss11 explică (pentru anonim_4396):

Ies campionul zileilaughingfara sa vreau.iti dai seama ce lipsit de ocupatie sunt?straight facear trebui sa-mi gasesc ceva de facut ca nu mai merge asa

| Vlach a răspuns:

Fa o poveste ceva
P.S
Pot fi si eu in ea?hee hee

| HannibalLecter a răspuns:

Si mie imi e dor de miez (aveam o relatie amoroasa)